Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OLYAN KÉRDÉSEM VAN, hogy...

OLYAN KÉRDÉSEM VAN, hogy milyennek kellene lennie itt egy kérdésnek, és mögötte az ember személyiségének, hogy a komoly kérdezőt ne figurázzák ki?

Figyelt kérdés

A saját kérdésem a példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__498..


Ebben leírtam, hogy milyen lánnyal ismerkednék meg, erre jött az offolás, meg a személyeskedés, hogy önimádó vagyok ás társai. Azt nem értem, hogy miért nem inkább segítik a kérdezőt, mint hogy alaptalanul ismeretlen emberekbe kössenek bele? Akinek van elképzelése arról, hogy mit szeretne, azt milyen okból veszik egy kalap alá a trollkodókkal, vagy a sok terhes vagyok-e szintű kérdések kiírójával?

Ez irigység vagy emberi tudatlanság, rossz indulat?


UI: Olyan lánnyal leveleznék heti szinten, aki kb. átlagos kinézetre (mert én is az vagyok srácban) (heti legalább 1-2 levélváltás) és sikertelen a pasizásban de az érzéseit szereti/leszokta írni naplóba, blogba, akármibe.


2013. okt. 27. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok a troll itt, szűrd ki őket azt kész. Talán azért oltottak, mert túlságosan megtervezted, hogy milyet keresel. Ha megtetszik egy csaj akkor, úgyis mindegy lesz, fölösleges előretervezni.
2013. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe őket és ne vedd magadra :)


Zömében unatkozó tizenévesek írogatnak ide, akiknek nincs kedvük matek leckét írni xD


Take it easy :))

2013. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak azt hiszik hogy viccesek, és ha felteszel egy kérdést, akkor ne ragozd túl, hanem egyszerűen ird le néhány mondatban mit szeretnél, főleg ha társkeresés céljából teszed fel a kérdést
2013. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te esetedben a probléma az, hogy jó pár kritériumnak meg "kell" felelnie a leányzónak, akit keresel, de ez nagyképűen hangzik, hiszen joggal felmerül a kérdés: Te tudod ezeket nyújtani? Nincsen azzal gond, ha valakinek elvárásai vannak, csak az általad leírt leányzónak sem lesz mindegy, kivel ismerkedik, próbálkozik.


Inkább írjál magadról, mintsem az óriási elvárásaidról, és szerintem máris szimpatikusabb leszel az emberek szemében.

2013. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nőként nem értek ezzel egyet, igenis jó, ha valaki meg tudja fogalmazni az elképzeléseit.

Ugyanakkor valamiért "hamisnak" érzem a megfogalmazást. Nem tudom, hogy miért, talán mert előbb olvastam ezt a kérdést, és utána az eredetit, és a kettő teljesen ellentmond egymásnak.

2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd már meg hogy mi a halál faszáért ismerkedsz itt?? És miért így? Egy nyomorék kérdéssel. Ráadásul a szex témakörben. Most tették át onnan...

Ha nem érzed magad lúzernek, akkor veled van a gond!

Nem véletlenül találnak meg a trollok.

2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!