Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé zárkozott,csendes típus vagyok,de ez leginkább akkor van,amikor idegenekkel vagyok,vagy sokan vagyunk,mint pl.osztály.Lehet hogy talán önbizalomhiányos vagyok,mert egyáltalán nem vagyok elégedett a külsőmmel,és akkor még finoman fogalmaztam?:(Ha barátnőmmel vagyok,akkor felszabadultnak érzem magam,tudok úgy beszélgetni vele,hogy az tényleg én vagyok.De ez idegenekkel nem így van,sem az "új" osztálytársaimmal,akiket már 3 hónapja ismerek,mégse tudok felszabadult lenni,és általában sose szólok,nagyon csöndes vagyok,csak mosolygok,meg nagyokat hallgatok.Hogyan lehetne ezen változtatni?
2009. dec. 9. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb. Kezdj mérgesen ordítozni.
2009. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ööö...én is ilyen voltam, amikor úgy gondoltam (akárcsak te), hogy csúnya vagyok, hülyén nézek ki, stb. Mostmár elfogadtam magam, megjött az önbizalmam is és annyit beszélek (főleg annyi hülyeséget), hogy én is csodálkozok magamon. :D


Próbáld meg elfogadni magad, mert belőled csak egy van, az te vagy, és valamiben biztosan különleges vagy! Ha a külsőd nem tetszik, akkor változtass rajta, esteleg más frizura, neked tetsző ruhák, stb. :) Próbálj meg megnyílni mások előtt, add magad, és akkor igazán láthatod, hogy azért szeretnek, amilyen vagy, vagy azért, amilyennek tűnni szeretnél! [Nha remélem érthető. o.O]

Próbálj bekapcsolódni a témába, és olyan társaságba "keveredni", akikkel van közös témátok, közös az érdeklődési körötök.


Nha, most így ennyi jutott eszembe, ami talán segíthet. Mindenképpen légy nyitottabb és add önmagad!


Sok sikert! [Ha meg lány vagy, akkor adok egy "puszit" is az önbizalmad növelésére. ;)]


15/F

2009. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsaid kedves utolsó,és igen,lány vagyok:)

Neked is megy a puszi;)

2009. dec. 10. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
velem is ez van ,az ismerőseim körében felszabadult vagyok annyit beszélek blabla,de idegenek mellett zavarban vagyok..
2009. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is zavarban voltam eddig az idegenek előtt, de a múlt szilveszter előtt kezdtem el kijárni a haverom baráti társaságával, aztán volt szilveszteri buli, utána pedig egész nyáron jártam ki strandra, vagy csak úgy lógni erre-arra majdnem csak idegenekkel, mert ált. egy-két haverom volt ott, a többiek pedig csak idegenek. Kb. 10-20 idegen. :]

Eddig a lányokkal sem áltam valami jó viszonyban, de mostmár lazán tudok beszélni velük, zavarbajövetel nélkül, mert megértettem, hogy ők is emberek, nem kell félni a másik nemtől. :]

Az önbizalom sokat nyom a latba! ;)


Sok sikert nektek, hidjétek el, hogy értékesek vagytok, és az sokat növeli az önbizalmat! Legalábbis nálam így volt. :)


/2. válaszoló - 15/F/

2009. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!