Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ne érezzem...

Szerintetek? Ne érezzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Tehát, jó múltkor bemelíroztattam a hajam,mert egy ismerősömön láttam és megtetszett az ötlet,hogy én is csináltassak magamnak. Majd ezt meguntam,később szintén egy másik ismerősömön láttam egy mostanában elég divatossá vált ombré hajat,amit megnéztem neten,hogy lehet házilag elkészíteni és ma meg is csináltam. Ami engem ebben az egészben bánt, hogy nem akarom,hogy azt higgye ez az ismerősöm,hogy utánoznia akartam őt,még,ha legbelül tudom,hogy most az ötlet nem pont magamtól jött.Tudom ez már kisiskolás dolog ilyeneken agyalnom, de azért ettől eltekintve is bennem van. A másik,hogy chaten írta rám egyszer valaki,hogy jellemtelen vagyok.Ezt azért kötöm össze ezzel a haj-dologgal,mert pl. akkor ez is megerősíti ezt a kijelentést,amit mondott rám,ugye? Még annyit,hogy nagyon butának és műveletlennek érzem magam.:( Most vagyok 23.

2014. jún. 11. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Drága Lelkem! Én nem is értem hogy egyáltalán hogy bírod ezt a borzasztó lelki traumát! Én biztos belehalnék! Tiszta ovi az egész! Ebben az egészben csak az a gáz hogy én 23 évesen (de volt az már hamarabb 16-18 évesen is) azon gondolkoztam inkább hogy mikor tudok a saját lábamra állni. De azért kívánom neked hogy nődd ki mihamarabb ezt!
2014. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát emellett a "gyötrő" probléma mellett, azon is agyalok, és én is ugyanúgy remélem.
2014. jún. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!