Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire kikapom a nyárivakációt...

Mire kikapom a nyárivakációt szeretnék annyira lefogyni, hogy ne érezzem magam rosszul fürdőruhában. (1-2 kg max.3) Szerintetek? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Szóval szeptemberben kezdtem el rendszeresen sportolni(heti 2x1 ora) amivel sikerult elérnem az ideális alakom, persze ez csak ruhában, amúgy fürdőruhában eléggé zavar a kis pocakom. Elkezdtem itthon naponta hasizom gyakorlatokat végezni, és most szeretnék belefogni a reggeli kb. fél óra futásba. A kérdésem az lenne, hogy minden nap fussak vagy elég lesz akkor is ha kihagyom azokon a napokon, amikor délután megyek sportolni?

2014. máj. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Aerob edzés mehet akár minden nap is, ahogy érzed. De fogyás szempontjából ez étrend számít többet, az a lényeg. Remélem nem gondolod, hogy a hasizomgyakorlatokkal megy le a pocak, mert nincs helyi zsírégetés. Nem onnan fogysz amire edzel. Ha jó diétád van és megy aerob edzés is az erősítő edzések mellé, akkor majd tudsz leadni zsírt, de olyan nincs hogy csak hasról megy le.
2014. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom s nem feltetlenu csak hasizom gyakorlatokat vegzek csak nem jutott eszembe jobb szo ra...szoval ilyen talajgzakorlatok amiket az ember otthon is meg tud csinalni.
2014. máj. 25. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl végezhetnéd a fegyencedzést is, keress rá. Nőknek is jó.:-)
2014. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Glissade* ***** válasza:

Az a 2-3 kg már nem oszt- szoroz a kinézetedet illetően. Nagyon jó dolog, hogy ennyire foglalkozol magaddal.

Gratulálok;)


Én kihagynám a futást azokon a napokon, amikor edzenni mennék, bár nyilván attól is függ, hogy milyen edzésre megyek.

De ezt neked kell érezned.

Legyen egy pici kalória deficit;)

2014. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejedben dől el, hogy hogyan érzed magad. Ennek semmi köze a testedhez, fogyáshoz, edzéshez, étkezéshez.
2014. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!