Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki régen ivott ma már...

Ki az aki régen ivott ma már nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Kort, nemet, és hogy mióta nem iszik...

Köszönöm...

Aki csak tervezi, hogy leáll az is írhat...



#alkohol #alkoholista #leszokás...
2014. aug. 7. 17:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Azért ide írtam, mert itt van mindenki..

A mentálisban, kerülgetik ezt a kérdést mint a pestist..

2014. aug. 7. 17:36
 2/7 anonim válasza:
22%
19 F inni iszok, de soha többet nem baszok be... 3 lánnyal csaltam meg a barátnőmet amit nem tudhat meg... Ekkor bsztam be úgy igazán utoljára már vagy 3 hónapja volt
2014. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A dédipapám. :D Komoly a válasz, régen nagyon sokat ivott és "megfenyegette" az orvos, hogy meg fog halni, ha nem hagyja abba. Letette, azóta is egészséges és hamarosan 90 éves lesz. :)
2014. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aki őszintén válaszol az zöld pacsit is kap..

És külön hála az őszinteségért aki idáig írt...

2014. aug. 7. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok májusba úgy berúgtam,hogy átestem a üvegajtón és a üveg azért nem szúrodott a gerincembe mert 40 kiló felesleg van rajtam,szóval azért mert kövér vagyok.


Azóta nem iszom alkoholt.


De amúgy csak akkor ittam amikor egyedül voltam itthon vagy a nyaralóba....


Mindig bánatomba ittam soha nem tudhatja meg senki,remélem nem látja ezt senki.... rajtatok kívül.

2014. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20 éves koromtól 22 éves koromig elég rendesen piáltam, elsősorban mentális okokból kifolyólag. Utána kezeltek depresszióval és egyéb mentális szarságok miatt, azóta pedig nagyon ritkán iszok. Részeg is több hónapja voltam utoljára.


De valószínű, hogy ha most lenne rá lehetőségem, simán benyomnék akár több napra is, mert összecsaptak a fellegek fölöttem.

2014. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most baxtam be 2 hét leállás után először. És nem tervezem hogy hosszútávara abbahagynám.
2014. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!