Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám megörült?

Anyám megörült?

Figyelt kérdés
Egész nap 1 törülközöben van és tegnap este beszélgettem vele álltalában egy bugyiban meg 1 hosszu poloban alszok és felkeltem a székről innivalóert és le huztam a polom mert fejjeb ment anyám erre mit huzogatod a polod én lehuztam mert kilátszott a seggem.. miért azt akarod nézegetni? Anyám :igen.....én erre chh... ez normális szerintetek??? És hogy otthon a seggemet fogdossa egyszeruen illetlen amit csinál és undorito...-.- valamikor agresziv állat valamikor tul kedves és..... elegem van belöle apammal is sokat beszél az egyutlétről állandoan..55felett mi a sz@art akar? 13/L

2014. aug. 8. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de amit itt leírtál abból azt szűröm ki,hogy igen!

Régen nem volt ilyen?

Azt nem tudomhogy mit akar.

2014. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ŕegen nemnagyon://
2014. aug. 8. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg, ki tudja erre mikor jött rá. Aztán hogy pedofil-e vagy hogy akar-e veled bármit is csinálni, az jó kérdés. Mindenesetre remélem nem lesz semmi bajod.
2014. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!