Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek el pszichológushoz,...

Menjek el pszichológushoz, vagy mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja azt álmodom 4-5 éjszakánként, hogy Michael Myers (Halloween főszereplője:D) meg akar ölni. Ez az egész úgy zajlik le, hogy bejön a házba, amikor egyedül vagyok, mindig próbál megölni, de előbb én ölöm meg, feléled, és sikerül megszöknöm, de mindig csak egy erdőig jutok, ami le van zárva kerítéssel, szóval nem tudok kimászni, és amikor 2-3 méterre van tőlem késsel a kezében, és jön felém, könnyezve és izzadtan ébredek fel. Igazából csak 1 hónapja álmodom ezt, de nagyon rossz, mert ezt olyan éjszaka 4 körül szoktam álmodni, felkelek 4-kor, és soha nem tudok visszaaludni, ha egyszer már felkeltem. Másrészt pedig azért rossz, mert nem ez volt az "életcélom", hogy könnyezve és izzadtan keljek fel. :D A kérdés az, hogy menjek el egy pszichológushoz, aki majd próbálja "kiűzni" ezt az egészet belőlem, vagy mit tegyek? Ja és eddig körülbelül 30-40 horrort láttam, egyiktől sem féltem/félek soha, és egyikkel sem álmodtam soha, legalábbis nem emlékszem egyikre sem, csak erre. Nekem az a gyanúm, hogy amikor 7 éves voltam, nővérem megnézette velem ezt a filmet (azóta már láttam körülbelül 3x), és annyira megmaradt bennem, hogy ezek most jöttek elő ezek a rémképek, vagy nem tudom minek nevezzem ezt. :D Egyébként 14 éves lány vagyok, altatót azért nem szeretnék szedni. Előre is köszönöm a válaszokat! :D
2014. aug. 14. 01:11
 1/1 anonim válasza:
a biztonság kedvéért szerintem menj el és ha jobb akkor járj amíg nem múlik el!
2014. aug. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!