Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan kérdésed, hogy...

Volt már olyan kérdésed, hogy inkább "Bárcsak ne kérdeztem volna meg"?

Figyelt kérdés

Amiről így utólag azt mondod, hogy ne tudnál róla.

Mi volt az?


2014. okt. 19. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem:)
2014. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen.
2014. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Ha valakitől az utcán összefutva azt kérdezem: Szia, hogy vagy, minden oké?, akkor általában nem azt várom, hogy negyedórás, részletekbe menő kiselőadásba kezdjem a bajairól...
2014. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 3. tetszik és tényleg igaz:D Néha vannak olyan szituációk, mikor látod, hogy valaki-főleg rokon-szomorú, dühös, nem érzi jól magát és megkérdezed, hogy mi a baj, és aztán letámad, hogy hát sarul esett a múltkor ahogy viselkedtél, pedig mondjuk nem volt szándékos, nem vetted észre, hogy megbántottad, na, azokat se kellett volna megkérdezni:D
2014. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt nem bánom, ha elmondja valaki, hogy valamivel akaratlanul megbántottam. Legalább elmondja és nem duzzog tovább. Szerintem az sokkal rosszabb. A kedvencem, hogy amikor megkérdezed, mi baja, az a válasz, hogy: "Tudod te azt jól."

Nem, nem tudom, tán pont azért kérdezem.

Aztán nagy nehezen kihúzom belőle, hogy mondjuk az a baja, hogy amikor múltkor nálam kávézott, megkevertem neki a kávéját, és nem jobbról balra, hanem balról jobbra, vagy valami ilyesmi.

2014. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, ak olyat kérdezek meg, amit tényleg tudni szeretnék ( bármi is a válasz)

Talan egyszer fordult elő, amikor úgy voltam vele, hogy jobb lett volna nem kérdezni, az egyik régi munkatarsamat kérdeztem meg, hogy van-baba, mert tudtam. Akartak előtte, ésakkor elaírta magát ali 1 hónappal vesztették el a babájukat, úgy, hogy többet nem is lehet neki.. Kíváncsi voltam, érdekelt, de nem szerettem volna ekkora fájdalmat okozni a kérdésemmel

2014. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. A rosszat is jobb tudni. Sokkal jobb tudni, mint azt hinni, hogy minden rendben, amikor nincs is. Nálam inkább fordított a helyzet. Egy rakat olyan kérdést feltettem már különböző embereknek, amire nem kaptam egyenes választ. Mert sokan gyávák rossz hírrel előhozakodni / konfliktusba keveredni...
2014. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3. Akkor nee kérdezd meg.. Én rühellem, ha felteszem ezt a kérdést, akkor egy mondatos választ kapok, azért kérdezem, mert érdekel, ha nem érdekel, akkor nem teszem fel a kérdést . Ennyi
2014. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!