Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek szüljek gyereket ha úgy...

Minek szüljek gyereket ha úgy is megfog halni egyszer?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiváló kérdés. Te már egy magasabb szinten gondolkodsz. A többiek meg szülik sorra a gyári munkás utánpótlást.
2014. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
Nem feltétlenül. Legalábbis nem úgy. Tanulj Szűz Máriától.
2014. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy elbizakodottságra vall a gyerek vállalás...mintha mi jobbak lennénk szülőnek mint az elődeink. Ugyanúgy elfogjuk cseszni a gyereket és ugyanolyan depressziós, levert életunt kölyök lesz mint én...

Felnevelni egy gyermeket? Hogy olyan legyen mint én?! Soha...

2014. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:

Tényleg nagy merészség ma "majd csak lesz valahogy" alapon gyereket vállalni. Senki értelmes ember sem akar egy gyereket úgy felnevelni, hogy a gyerekkora legyen élete legrosszabb élménye.

A gyerekválalás ezért leeht meggondolandó.


De nem a kérdésben említett okból.

Az kb. olyan értelmes ok, minthogy minek egyek, ha másnap úgyis lehúzom a vécén.

Ezért írtam, amit írtam.

2014. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt szüleidnek kellett volna egymástól megkérdezni!
2014. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
4-es! :D Ne viccelj már, csak a hasznosíthatatlan részét húzod le a vécén. Különben mitől maradnál életben és miből épülnének a sejtjeid? A gyereket viszont tényleg sokszor csak szenvedésre szülik… mennyi "bárcsak meg sem születtem volna" szöveget hallottam már. Manapság érvényesülni az életben nagyon nehéz, és sok az idegilrg roncs ember.
2014. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
#6: A kérdés nem erről szólt.
2014. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Azt mondta Jézus:

Jn5,24 Bizony, bizony, mondom néktek: aki hallja az én igémet, és hisz abban, aki elküldött engem, annak örök élete van; sőt ítéletre sem megy, hanem átment a halálból az életbe.

És itt minden megfordul: van örök élet, ami nem a halál után kezdődik, hanem akkor amikor elfogadod Őt Megváltódnak.

A földi élet így nyer értelmet.

2014. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez a kérdés fájt
2014. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Minek szültek meg téged ha úgy is meg fogsz halni?

Ennyi erővel.

2014. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!