Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom magam emiatt, mit tegyek?

Utálom magam emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron elmentem azzal a személlyel és a szüleivel meg az egyik lányával a kórházba meglátogatni a másik lányát. Már akkor mikor kettesben maradtunk, akkor tett kétértelmű megjegyzéseket, simogatta a karom, véletlennek álcázott dolgokkal hozzáért a mellemhez.

Nyáron elmentem azzal a személlyel és a szüleivel meg az egyik lányával a kórházba meglátogatni a másik lányát. Már akkor mikor kettesben maradtunk, akkor tett kétértelmű megjegyzéseket, simogatta a karom, véletlennek álcázott dolgokkal hozzáért a mellemhez.

Este átjöttek a lányával, és mikor kettesben maradtunk a konyhában, akkor benézett a pólómba, és hozzáért a mellemhez. Ez kétszer fordult elő.

Aztán tegnap átmentünk náluk. Megengedtél hogy netezzek a laptopon, és oda ült mellém. Mikor kettesben maradtumk mondta hogy hogy megnőtt a mellem, hozzáért, simogatta a combomat, és megérintett OTT. Mondta, hogy látni fogja Ő még az én mellemet, azt mondtam neki hogy biztos hogy nem. Azt mondta hogy igen, és ez megijesztett. Félek tőle. Reszketek most is. 12/L


2014. dec. 26. 16:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az elejét kétszer írtam le.
2014. dec. 26. 16:22
 2/14 anonim válasza:

Hány éves az illető?

Mondd el a szüleidnek mit csinált..Én biztos ezt tenném.. 12/L

2014. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
40 éves. Gyerekei és felesége van. Nagyon félek, hogy nem fognak nekem hinni. Erről is iszonyat nehéz beszélni..
2014. dec. 26. 16:31
 4/14 anonim válasza:

Vagy ha nem szeretnél szólni nekik,szólj egy barátodnak vagy akárkinek és segit :)

Előző voltam

2014. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehogy magadat utáld emiatt! Akivel gond van az csakis ez a pasas akiről írtál, de vele aztán nagyon!

Én nem tudom hogy ki ez, akiről szó van, hogy valami barát, családtag vagy csak valami ismerős, de mindenképp szólj erről a szüleidnek, ők tudni fogják mit lehet tenni!

2014. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Bátram szólj nekik,ne félj, már csak jobb lehet nemigaz? Előzők voltam..
2014. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a felesége viszont nagyon aranyos meg minden, nem akarom hogy tönkremenjenek miattam.

A szomszédunk, már a házból sem merek egyedül menni.

2014. dec. 26. 16:36
 8/14 anonim válasza:
A feleségének is jobb lenne ha tudná milyen pedofil undoritó mocsok a férje. #2..
2014. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább te mennél tönkre bele? Még ha nem is történne semmi, akkor is a félelembe?

Ez nem maradhat így, hidd el, a szüleidben bízhatsz! Nem kell hogy egyből tönkremenjen bármi is, elég ha csak egy kicsit jobban odafigyelnek a szüleid erre a szomszédra, bízz bennük, ők látni fogják hogy kell-e tőle félni vagy sem, és akkor már tudnak tenni valamit hogy neked ne legyen semmi bajod ;)

2014. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igaza van az előttem szóloknak.
2014. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!