Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom magam emiatt, mit tegyek?

Utálom magam emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron elmentem azzal a személlyel és a szüleivel meg az egyik lányával a kórházba meglátogatni a másik lányát. Már akkor mikor kettesben maradtunk, akkor tett kétértelmű megjegyzéseket, simogatta a karom, véletlennek álcázott dolgokkal hozzáért a mellemhez.

Nyáron elmentem azzal a személlyel és a szüleivel meg az egyik lányával a kórházba meglátogatni a másik lányát. Már akkor mikor kettesben maradtunk, akkor tett kétértelmű megjegyzéseket, simogatta a karom, véletlennek álcázott dolgokkal hozzáért a mellemhez.

Este átjöttek a lányával, és mikor kettesben maradtunk a konyhában, akkor benézett a pólómba, és hozzáért a mellemhez. Ez kétszer fordult elő.

Aztán tegnap átmentünk náluk. Megengedtél hogy netezzek a laptopon, és oda ült mellém. Mikor kettesben maradtumk mondta hogy hogy megnőtt a mellem, hozzáért, simogatta a combomat, és megérintett OTT. Mondta, hogy látni fogja Ő még az én mellemet, azt mondtam neki hogy biztos hogy nem. Azt mondta hogy igen, és ez megijesztett. Félek tőle. Reszketek most is. 12/L


2014. dec. 26. 16:19
1 2
 11/14 anonim válasza:
Meg ha nem szólsz,akkor gondolj bele hány velünk egyidős lánnyal csinálhatja még meg,akik ugyanugy nem mernek szólni a szüleiknek..
2014. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A SAJÁT ÉS TÖBBI HASONLÓ FIATAL ÉRDEKÉBEN MOND EL A SZÜLEIDNEK, VAGY AKI A LEGKÖZVETLENEBB VELED, HIDD EL EZ NEM SZÉGYEN, MINDENKÉPP MOND EL.
2014. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy elmehetnék a rendőrségre, de nem biztos hogy hinnének nekem, mivel semmi bizonyítékom nincs. Egy barátnőmnek elmondtam már, de Ő sem tud mit tenni, Ő is ugyanebben a cipőben jár, csak nem ugyanezzel a személlyel. Egyenlőre nem tudom hogy fogom elmondani a szüleimnek ezt az egészet.
2014. dec. 27. 00:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy még ma mond el, hidd el ez a legjobb ötlet, a szüleidtől ne félj e miatt!
2014. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!