Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kezdjek diétázni?...

Szerintetek kezdjek diétázni? 157cm 53,5kg 12/L

Figyelt kérdés
Én ducinak érzem magam de a családban azt mondják pont jó vagyok,tudom még fiatal vagyok ehhez de hajlamos vagyok hízni,és ezt szeretném megelőzni! Hogy tudnék a diétának(fogyókúrának)neki kezdeni? Előre is köszi :)

2015. jún. 20. 21:40
 1/1 2xSü ***** válasza:

Valóban van súlyfelesleged. 50 kg-al lennél átlagos, 45 kg lenne az ideális. Persze ez az testi érettségtől is függ, ugyanez a magasság és súly 14 évesen már jó lenne.


Fogyókúrát 12 évesen nem ajánlott tartani, mivel lehetnek káros hatásai. De célszerű odafigyelni az étkezésre. (Persze chips, édesség, nassolás célszerűen elhagyandó.) Illetve valamiféle rendszeres testmozgást kellene végezned.

2015. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!