Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megyek 7-be. Milyen...

Most megyek 7-be. Milyen élményekre, nehézségekre készüljek fel?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ,hogy mások ,hogy élték meg a 7. osztályt.

2015. aug. 23. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
6 osztályos gimben voltam 7.es, 1 embert ismertem az osztályból, de őt se nagyon, szóval rendesen izgultam az elején. Aztán hamar barátokra leltem és nem volt gond. A tanárok új elvárásokkal jöttek amiket meg kellett szokni, de igazán nekem nem volt ez olyan nagy probléma, a természetismeret szétválásával járó újdonságok se ráztak meg különösebben. Amúgy is ez a kérdés nem túl értelmes, mindenkinek más nehézségeket és élményeket tartogat a 7. osztály pont úgy mint az 5., a 8., a 9., a 11. stb.
2015. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Quasar07 ***** válasza:
A legkeményebb, legtanulósabb évem volt. Az elején kíváncsian vártam az új tantárgyakat, osztálytársakat, tanárokat. A tantárgyak úgy-ahogy jók. Én a biológia és a földrajz szerelmese vagyok, ezekkel nincs bajom. A kémia nekem nagyon nehéz, a fizika valamivel jobban megy. Jeles lettem év végén. Rossz időbeosztás miatt kevés időm maradt hétköznaponként szórakozásra.A fiúk kanosabbak voltak , mint valaha, és nagy ívben sz*rtak a tanulásra, ellenben a legtöbb lánnyal, akik igyekeztek. Én is az ilyen kis szorgalmasok közé tartozok, de nem is maradt felesleges energiám semmire. Volt, hogy sulin kívül hetekig nem tudtam találkozni a barátaimmal. 3-5 órát tanultam minden nap, plusz a magolás. Külön matekra is jártam hetente egy alkalomra, és négy edzésem is volt, de az edző hajtása miatt ez sem nevezhető kikapcsolódásnak. Edzésen futás közben állandóan mondtuk magunkba a kövi irodalom órára tanulandó verset/fogalmazást vagy előadást.. Nekem nagyon húzós, fárasztó év volt, de rossznak azért nem mondanám, viszont idén egy jobb időbeosztással több szabad órát szeretnék megspórolni magamnak. Idén lazábban fogom venni, ez lesz az uccsó általános sulis évem, és nem akarom tanulással tölteni. Ja meg korábban fogok lefeküdni, mert eddig mindig úgy néztem ki mint a mosott $#@r reggel, ugyanis 22:30 körül feküdtem le, és 4:00 kor felkeltem átnézni az anyagot , aztán 5:00-tól még aludtam 5:30-ig.
2015. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Nekem 5 uj tantargy fog bejonni:Nemet Biologia Fizika Kemia Foldrajz.Mivel jo tanulo vagyok ezert meg a versenyek is ott vannak..szval nehez ev lesz..es kb akarkit kerdeztem mit velelkedik a 7. osztalyrol mindenki azt mondta a legnehezebb ev altalanosban.Tavaly a versenyek es a sok magola miatt ejfelkor ,hajnali 1-kor fekudtem le..es utana reggel 5-kor felkeltem es ujra atneztem hogy ujult fejjel ujra atvegyem..Bar nekem nem voltak edzeseim de minden ap szakkor vagy uszason voltam 6-ig szval csak utan kezdtem el tanulni..
2015. aug. 23. 16:27
 4/10 Quasar07 ***** válasza:

Ejjjha! Hát ez az év sem lesz sétagalopp! Pihenj még az utolsó héten. Ja igen, a versenyeket én is kihagytam... De legalább azzal be lehet vágódni a tanároknál.

Sok sikert!

2015. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert! Hat szinte egesz nyaron pihenek hogy jo erovel kezdhessem meg a 7.osztalyt..az olvasonaplot is mar juniusban megcsinaltam hogy egesz nyaron 11-ig tudjak aludni :D
2015. aug. 23. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már 7.-ben ilyen keményen tanultok, hogy hajnalban keltek meg minden, akkor mi lesz 12.ben?:D Amúgy minden tiszteletem a tiétek én még sose tanultam ilyen keményen:D (jó a fejem szerencsére) És sok sikert mindkettőtöknek!:) Ha így csináljátok tényleg kemény év lesz:D
2015. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De szerintem 12.-be nem olyan sok tantárgy lesz mint 7.-be..Jó jó nehezek lesznek amik lesznek..
2015. aug. 23. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nincs olyan sok ez tény, de érettségire készülünk, faktok nagyon szivatósak, tételeket kell kidolgozni folyamatosan...:D Én visszasírom a 7.et:D
2015. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen!Lehet hogy a 7. most nekem nehéz de mire megyünk fölfelé az években ráedzek az évekre folyamatosan.Tapasztalatokat szerzek hogy mit hogyan tanuljak meg..Mert ez később jó lesz gimiben vagty esetleg egyetemen..wzért is járok annyi versenyre hogy edzett legyek..(agyilag)
2015. aug. 24. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól teszed és igazad van:) Ilyen hozzáállással biztos sokra viszed majd:)
2015. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!