Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » úgy érzem Senki sem ért meg,...

úgy érzem Senki sem ért meg, még a családom sem, barátaim pedig. Hát. Azok nemigen vannak. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Példák, ha nem lettem volna elég konkrét:


1. Akárhányszor belépek az ajtón, elkezdenek susmorogni arról hogy "ez a marha megint tiszta depi" meg "már megint ilyen arcot vág" "mi a sz@rnak hord ilyen sötét ruhát/sminket"...

2. belekötnek a hajamba....MINEK???

3.megkérdezik mI bajom van, megmondom nekik hogy lelki cucc és ekkor két lehetőség van, a- NE KEZD MÁR MEGINT!UNOM!, vagy b- elmondom, és a válasz "mi a francnak foglalkozol ezzel?

4. engem és a bátyámat (meg azt a kevés barátomat) cikiznek, mert emok vagyunk.

5. még sorolhatnám ezt eleget, de ha több példa kellene azt ha lehet üzenetbe kérd, mert azokról itt most nem akarok beszélni.(legalábbis nyilv.-osan)


Tudom, egyeseknek kicsit furi lehet hogy emo vagyok és ezt így kérdezem meg, de istenem nincsen senki akivel erről tudnék beszélni, max a bátyám,de ő meg alig van itthon.



2015. szept. 15. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolt a családod hogy velük van igazából baj ha már te és a bátyád is depressziósak vagytok?...
2015. szept. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem mondd el nekik hogy neked ez rosszul esik hogy nem hallgatnak meg és hogy azért mert emo vagy megkülönböztetnek! hiszen a családod, az a minimum hogy ennyit meghallgatnak és legalább elgondolkoznak rajta hogy talán valamit elrontottak... mondd meg nekik hogy hallgassanak meg, és utánna nem kell válaszolni csak gondolják át... hátha kicsit megértőbbek lesznek és nem piszkálnak folyton ;)
2015. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen gyorsan válasz jött. "Arra nem gondolt a családod hogy velük van igazából baj ha már te és a bátyád is depressziósak vagytok?..." nem igazán...
2015. szept. 17. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!