Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek a kutyáktól?

Miért félek a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy kutyát kétségbeesetten elszaladok jó meszire nehogy megharapjon meg stb. Fogalmam sincs hogy miért félhetek a kutyáktól ,de már kiskorom óta igy van.
2010. márc. 19. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos a nevelés, vagy valami gyermekkori élmény.

Egyik barátnőm a békákkal van így. Őt szívatják ám :D. Összeteszik a két kezüket, mintha lenne benne valami, ő meg fut el. Szegény. :)

A te félelmeidnek legalább van valami alapja. A béka kétlem hogy megharap. :D

2010. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet mert mikor kicsi voltam és jöttem haza felé egy csomó kutya jött velem szembe és ugattak és én attól féletm hogy megakarnak harapni és elkeztem futni ők meg utánnamfutottak és úgy menekültem meg hogy gyorsan beszaladok egy boltba! Különben tuti széttéptek volna!! kutya kaja lettem volna :S :(
2010. márc. 19. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

őszintén nem értem az ilyen embereket. ha meg is harap, nem fogsz belehalni.

sokakat tényleg így nevelnek, hogy "ne legyen állatbarát"...hmhmhm

sokan meg tényleg egy kiskori rossz élmény miatt félnek tőlük. nekem egyszer 4-5 éves koromban szószerint leharapta a fél szemöldökömet egy kutya (:D) azóta is megvan a nyoma, de eszembe se jutott hogy ezekután féljek a kutyáktól. ebcsont beforr :)

2010. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1.Sose szaladj el egy kutya elol!(mert ha latja hogy menekulsz,fut utanad (barmilyen baratsagos is)ne nezz ra,es menj tovabb!)

2.Maradj nyugodt!(a kutya erzi ha feszult vagy,ezert megugathat,megharaphat:D)

3.Ne nezz a szemebe!(feszultseget keltesz benne)

Probald meg!:)...talan segit:D

2010. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!