Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életed legemlékezetese...

Mi volt életed legemlékezetesebb (akár pozitív, akár negatív), legextrémebb mezítlábas élménye?

Figyelt kérdés
Kérlek fejtsd ki bővebben, mikor történt, hol történt, hogy történt, hány éves voltál akkor, stb.

2015. nov. 27. 13:00
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Tudni kell rolam hogy en soha nem hordok zoknit, se telen se nyaron se semmikor, (harisnyat se)

Spanyolban voltunk es naplemente volt, levettem a papucsom es a homokban vegigsetaltam a naplementeben😍😍

2018. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 csatrad ***** válasza:
100%
Melohelyi zuhanyzoban valami tuti kis pupos csempe volt es egyik nap a homerseklet a vermerseklet es a nedvesseg ugy osszeallt, hogy mikor raleptem mezitlab eskuszom olyan erzesem volt mintha maszturbalna a talpam. vadul elkezdem nyomni a twistet rajta es nem erdekelt semmi a gyonyor magaval ragadott majdnem osszeestem mikor beremegett az egesz labam amikor tularadt ez az erzes.
2018. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!