Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életed legemlékezetese...

Mi volt életed legemlékezetesebb (akár pozitív, akár negatív), legextrémebb mezítlábas élménye?

Figyelt kérdés
Kérlek fejtsd ki bővebben, mikor történt, hol történt, hogy történt, hány éves voltál akkor, stb.

2015. nov. 27. 13:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
nyaralni voltunk 1 hetet, és beütöttem-lehorzsoltam a lábfejemet, szóval se cipő, se papucs nem jött fel a lábamra. muszáj voltam mindenhova mezítláb menni (strand, város, vonat, stb), de ebben a negatívumban ez volt a pozitív dolog, h mezítláb mehettem mindenhova, azóta imádok mezítláb sétálni :)
2015. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
76%
Egyszer a villamoson elszakadt a papucsom és azt a 14 megállót mentem mezítláb meg még haza kellet jönnöm
2016. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer a metrón velem szemben ült egy idősebb nő mezítláb, papucsban. Észrevette, hogy lopva mindig a lábát figyelem, ezért mindig "különleges" pózokba tette. Nehéz volt ülni vele szemben, azt elmondhatom...:)
2016. ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

20 évesen /nem szomjasan/ strandról hazafelé elnyomtam egy frissen eldobott csikket a talpammal.

Beleléptem a Balcsiba egy sörösüvegbe kb 200m-re a partról, mire kigyalogoltam totál szétázott a rojtosra vágott talpam, baromi sokára gyógyult meg.

Belerúgtam véletlenül egy vaslemezbe, ami belevágott a nagyújjam körme alá. Fájt!

Gyerekként, '80as évek 10 évesen, falun, igaz papucsban, de rálépett egy tehén a lábamra, - le sem akart róla menni - a nagyújjam körme ott maradt a helyszínen. Ez is fájt!


A kohászbakancs a barátom!

2016. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Inkább negatív élmény: a főnöknőm egy májusi időszakban elkezdett fázni. Több napja többször is megemlítette ezt többünknek. Mondom neki, hogy nem azért, merthogy mezítláb van (az épület hideg tud lenni kissé). Erre a május többi részében sokszor volt zokniban... Pedig szép lába van:(.
2016. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

7 éves körül lehettem (nem tegnap volt), és egy kora nyári eső után a házunk előtt a betonozott kocsifeljárón mászkáltam mezítláb.

Ráléptem egy épp "arra járó" varangyos békára, a mai napig nem felejtettem el.

Nem félek tőlük, de ettől a mai napig tudok borzongani egy kicsit.

2017. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

általános iskolában ünnepély volt, és qrwa kényelmetlen volt a kis kopogós cipőm. fájt a lábam az órákig tartó ácsorgástól, és mikor mentem hazafelé a busszal, már patakokban folyt rólam a víz a kíntól.

leszálltam a buszról, és az utcánkba érve levettem a cipőimet, és a fehér harisnyámban sétáltam haza még 3 utcányira. már minden mindegy volt...

nagyon felemelő volt az érzés :) 10 éves voltam, büszke voltam magamra, hogy ilyen vagány vagyok.

:)

szerencsére senki nem jött velem szemben az utcán :) :) :)

2017. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%

10 éves koromban a talpamba csípett egy lódarázs, amikor megálltam a biciklivel és letettem a lábamat a fűbe (persze mert mi mezítláb a bicikliztünk :D).


Pozitívnak azt mondanám, amikor végigmentem egy mezítlábas parkon. :)

2017. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Negatív annyira nem rémlik max mikor beszólt valaki amiért mezítláb sétáltam :S

Pozitív sok volt pl. fesztiválokat nagyon jó érzés mezítláb végigbulizni :) Extrém hátt, hóban sétáltam már mezítláb, ha az extrémnek számít.

2017. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felkelés után az ágy melett hagyott vékonyfalú pohárra léptem.Összetört és a talpamba állt,kihúztam aztán mentem a dolgomra.
2018. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!