Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek?...

VSzabolcs kérdése:

Milyen telefont vegyek? Android vagy Windows

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás elött vagyok, Android vs Windows phone? (Ios-ra nincs pénzem)max 40000Ft-ig milyen telefonokat ajánlanátok? (Márka+név)

2016. márc. 6. 20:16
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Szerintem kipróbálom a wp-t z androidba csalódtam mindenesetre.
2016. márc. 13. 09:11
 12/37 anonim ***** válasza:
Jól teszed! Meg a WP az nem köti az orrodra ha valami baja van. Míg androidnál találkoztam már 1-2 "érdekesebb" hibaüzenettel, a WP ha valami baja van, akkor egyszerűen csak kidob kész. Ne érdekeljen hogy miért. Ha valami probléma van, akkor kilép az alkalmazásból és pont. GPS pedig nagyon jó rajta!
2016. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
engem mér pontoztatok le kutyak? 1 es vagyok
2016. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
én felpontoztalak! Nem tudom ki volt az aki lepontozott téged!
2016. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:

#9


Böngészőknek az előbb néztem utána , chrome nincs rá , a 3-4 meg eleve nem is választék , mert abból 1 az ie/edge ami kb egy nulla a firefoxhoz képest , se addonok nincsenek , de még egy reklámblokkoló sincs , utóbbi nálam kizáró ok.

Az opera mini meg nem is okostelefonra való , hanem butatelefonokra , pl régebbi nokiákra. Okostelefonon legfeljebb annyi haszna van , hogy adatforgalmat lehet vele csökkenteni , de a tudása alapján mindenképpen butatelefonra való , egy bonyolultabb oldalt se tud betölteni.


Az , hogy milyen gyakori a frissítés attól is függ , hogy mennyi appot használsz , de egyébként sem kötelező őket egyszerre telepíteni + több app átrakható sd kártyára , így több memóriád marad szabadon.


A droiddal sem vagyok 100%-ig elégedett , a play áruház sokszor egy bugos szar , magától összeomlik és még számos probléma van vele , de a megoldást már erre is kitaláltam , a cyanogenmodon már ezzel se volt gond.

2016. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
Kérdező , mi volt a csalódásod oka ? 99% , hogy orvosolható a probléma.
2016. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hát tény, hogy nem a legszuperebb droidom van, de barátaimnak van LG g3 vagy galaxy A3 is, és mindegyiken az a baj h szarrá laggol, meghal és nem lehet mit kezdeni vele, vagy pl Google play, elinditom és már elkezdi az összes létező appot frissíteni, és nincs időm mindegyiken kikapcsolni h ne frissítcsen magától. És elég zavaró az is hogy 4gb belső tarhely és alig 2 használható és valahogy mindig megtelik akár mi van, wp-n 8-bol 6,25 használható azért az több mint a fele
2016. márc. 14. 10:39
 18/37 anonim ***** válasza:

Na tényleg. ÉÉn is megnéztem, tényleg nem érhetp el a google az áruházban...


Nem értem miért... Na mindegy. Am az internet explorer-ben van felugró ablakblokkoló, azt be lehet kapcsolni. Meg beállítod neki, hogy az adatofrgalmat csökkentse közepesen és nem tölti be a hirdetéseket.

2016. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
A múmia 640 ebben az árkategóriaban a legjobb választás. Jó kép, jó fényképező, nem szaggat. De ez felett nem vennék wp telefont mert az alkalmazásokban nagyon kell válogatni, már ha találok megfelelőt. Ja és a hd filmeket is jól viszi a wifi kezelése jobb mint az androidosoknak, gyenge wifiről is jól viszi a youtubeot. Ha facebookra, vagy játékra kell akkor nem ajánlom. Az ár-érték aránya viszont nagyon jó. Egy 640 tulaj.
2016. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
És általában mennyit bír az aksija?
2016. márc. 14. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!