Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek?...

VSzabolcs kérdése:

Milyen telefont vegyek? Android vagy Windows

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás elött vagyok, Android vs Windows phone? (Ios-ra nincs pénzem)max 40000Ft-ig milyen telefonokat ajánlanátok? (Márka+név)

2016. márc. 6. 20:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én is ismerem mit hol lehet beállítani. Azért valljuk be a wp alkalmazások elég rosszak. Nem hiszem hogy a 10-el javulni fog a helyzet, ár érték arányban a 640 lte a legjobb szerintem a piacon, de a wp-t mint oprendszert nem választanám Mégegyszer, inkább vennék egy drágább androidost. De mivel a kérdező árhatárt is megadott így ajánlani tudom a múmia 640-est, igaz nekem kártyásan többé került.
2016. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Lumia 640- est
2016. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
nekem nincs bajom az appokkal. Neked mi nem ment? Skype-t én már régen használtam azóta frissítették vagy 3x.
2016. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Már leírtam.
2016. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Ha már szóba került a win 10 insider, érdemes leszedni rá? Mármint azzal is ugyanúgy mukszik lagg meg ilyen hibák nélkül?
2016. márc. 15. 15:32
 36/37 anonim ***** válasza:
a win10-nél most 2 fajta helyzet van. Vagy olyan telefont veszel, amin már alapból rajta van a windows 10, vagy olyat amin még nincs. Asszem a lumia 640-es is ilyen. Azokra a telefonokra, amelyeken win 8.1-en van jelenleg azokra ki fogják adni a frissítést még idén a windows 10-re. Jelenleg csak egy insider verzió érhető el, amely azt jelenti, hogy "teszteled" a rendszert. Ebben az esetben letöltődik a windows 10 a telefonodra és te vagy a tesztalany. A nálad előforduló hibákat a telefon elküldi a microsoft-nak akik fejlesztik, illetve feldolgozzák a hibát és kijavítják, hogy mire jön a win10 telefonokra, addig minden jól menjen. Azokon a telefonokon, amelyek meg már alapból win10 van, és nem az insider verzió, azokon meg elvileg nagyon jól működik. Stabil, nem akad, és minden apróság ki lett benne javítva. Ha alapból win 10-es telefont veszel, akkor vegyed, de ha win 8.1 van rajta és kell a win10, akkor várd ki, míg kiadják. Az insider verzióval meg ne próbálkozz!
2016. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2016. márc. 15. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!