Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen telefont vegyek?...

VSzabolcs kérdése:

Milyen telefont vegyek? Android vagy Windows

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás elött vagyok, Android vs Windows phone? (Ios-ra nincs pénzem)max 40000Ft-ig milyen telefonokat ajánlanátok? (Márka+név)

2016. márc. 6. 20:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nézd az enyémben egy 2220 mAh-es akksi van. (Lumia 730) Nekem (aki nem nyomogatja folyamatosan a telefont) elég 1-2 napig. De úgy, hogy kb este használom 1-2 órát, meg napközben ugye alap dolgok. Na így nekem van az, hogy hétfőn reggelre feltöltöm, és kedd este rakom töltőre. A tiedben nagyobb az akksi, szóval jobban fogja bírni!
2016. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Köszi, jó tudni. Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2016. márc. 14. 16:19
 23/37 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá válaszolni, sokszor hallgatok rajta zenét nyomkodom. Ha melózok es nem használom akkor olyan 80 százalékig megy le, itthon ugyanennyi idő alatt 90-ig. Bár a melóhelyen ritka szr a térerő, gondolom ezért. A háttérben nálam max a viber eszi az akksit.
2016. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
na én is így vagyok vele. kedves utolsó. Ami nagyon eszi az akksit az a gps, és a videózás együtt. Ha a 2 egyszerre megy, akkor az zokon fog esni eléggé, mert nem ehhez leszel hozzászokva.
2016. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:

Kérdező , nekem sincs csúcskategóriás telefonom , csak egy Lg Leon-om van egyenlőre lollipoppal , de majd cyanogenmodra cserélem , ha lesz belőle stabil és új verzió.

Az app frissítésére van külön beállítás a playen belül , de lehet néhány verziónál a rendszerbeállításoknál lesz , nem kell egyenként letiltani a frissítéseket:)


Az új mobiloknak sajnos nagyon hamar lemerül az akkuja , cyanogenmod-al nagyjából az időtartam a duplájára növelhető , de néhány egyszerű lépés is hasznos , pl ha kikapcsolod éjjelre és kiveszed az akkut.

A gps mellett a wifi is nagyon gyorsan meríti , ezeket is érdemes kikapcsolni amikor nem kellenek. Ha mindezt cm mellett alkalmazzuk majdnem 1 hétig nem kell feltölteni (tapasztalat).

2016. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! nekem alap dolog az, hogy kikapcsolom a wifit, és a gps-t, ha nem használom. Meg nekem azért sem szimpatikus az android, mert kijön 1-1 újabb verziós android, és akkor azt már nem biztos, hogy viszi a telefonod. De az appok meg idővel már csak arra fognak menni, a tiedre nem, és frissíteni kell. Az a rendszer meg lehet laggolni fog. Windows Phone-nál nincs ilyen. Ha megveszel ma egy telefont azon alapból windows phone 8.1 vagy windows phone 8 lesz. Bár az utóbbi ritka. Ha mégis az lenne, a telefon lefrissíti magát automatikusan 8.1-re és kész. Ha meg 8.1-n vagy akkor nemsokára jön a windows 10 (ebben a félévben, de vannak telefonok, amelyeken már alapból win10-van), amik sokkal jobb lesz mint a 8.1. Több apróbb hibát is javítanak (legördülő menüből csak 4 opció elérhető, és nem lehet úgy mint androiodnál), ami inkább kellemetlen mintsem bosszantó. De hihetetlenül stabil rendszer.
2016. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Amúgy 10-re én is kiváncsi vagyok. Nem az insider verzióra, kiváncsi leszek hogy bővül-e az appok köre, minősége. Bár már ígérgetik jó ideje, aztán lehet nem lesz semmi extra.
2016. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ebben a félévben fog jönni. Rákérdeztem! Appok köre... Hát igazából nekem nem hiányzik semmi. Tanuló vagyok, de nekem semmi sem hiányzik róla. Neked mi hiányzik? most az, hogy Pou helyett Mou van rá.... Kit érdekel? Office van rá alapból, ezt szeretem, mert normális, és nem fagy ki. Neked mi hiányzik belőle? E-mailt kezeli, mert van hozzá app, internetre meg.... Chrome helyett ott van a maxthon, ha nagyon nem akarsz Internet Explorer-t használni, amit hangsúlyozok, sokat javult az pc-s változatával ellentétben, és teljesen használható. Másfelől meg azt is szeretem a WP-ben, hogy nincs az mint az Androidnál, hogy RAM ürítése, és akkor bezárt 35 alkalmazást, és kiürített 600 MB ramot. Itt amit bezársz, az be is van zárva. Beállításoknál minden egyes alkalmazásnak megadhatod, hogy futhat-e a háttérben. Nekem csak a spotify, a gps, meg a skpye van engedélyezve. Ez azt jelenti, hogyha a telefon le van zárva akkor is futhat.
2016. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
A viberen javíthatnának, mondjuk az androidon se jó, de mikor fél órával az üzenet érkezése után értesít az már zavaró. Skypeot nem használok rajta, bár fent van, de sokan panaszkodnak rá. Azért egy ma szoftvernek ma telefonon jónak kéne lennie. Az fb alkalmazásról ne is beszéljek, bár ezt sem használom, a fb-t sem. Nem kell akksizabáló folyamatosan pittyegő alkalmazás. Az Office tényleg jó főleg ha csak asztali verzióban van egy weblap, onnan csak bemásolom és sortördrlve rendes méretben tudom olvasni az ott írtakat. Metrotube yt alkalmazásban a lejátszási listákat nem kezeli rendesen.
2016. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Fb alkalmazás? Nekem nem pittyeg! Messenger sem. Be lehet állítani, hogy értesítések/üzenetek hangereje és azt lehúzod 0-ra. Meg alatta ott van a rendes hangerő. Ha az értesítéseket lekapcsolom akkor nem pittyeg! ;)
2016. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!