Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha azt érzem...

Mit csináljak ha azt érzem nem érdemes az életemet tovább élnem?!

Figyelt kérdés
hogy nem érdemes tovább ideg görcsösködnöm szoronganom stb.

2016. ápr. 5. 15:50
 1/4 anonim válasza:
100%
De igenis érdemes tovább élned !!! Lehet , hogy te ezt most nem így gondolod , de így van . Különleges vagy , és nincs nem is volt és nem is lesz még egy olyan ember aki te vagy . Mindenki egyedi, és senki nem lehet tökéletes. Bizonyára nincs kivel megbeszéld az ilyesmit,ha ide írtad ki , de keress fel egy pszichológust vagy terapeutát , aki segít neked és meg tudsz gyógyulni . Mert az betegség , ha valakinek ilyen gondolatai vannak. Nem vagyok annyira jártas az ilyesmiben , de csak azt tudom mondani,hogy próbáld meg szépnek látni a világot és az életet. Lehet , hogy úgy gondolod , most semmi értelme , de hozdd helyre azt amit elrontottál és élj normális életet a szeretteiddel! Ebben egy orvos szerintem tudna segíteni , így vagy egy közeli rokonnal , vagy baráttal , esetleg egyedül menj el egy orvoshoz és beszélgessetek . Hidd el , más is volt ilyen helyzetben és meggyógyult . Remélem segíthettem.
2016. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Higgy nekem, érdemes tovább élned az életed!!! Akármilyen kilátástalannak is tűnik az jelen esetben, mégha most reménytelennek is tűnik.. mindig van kiút.. nem szabad hagynod hogy a padlón maradj.. van egy idézet vagy nem is teljesen idézet ami nekem mindig segít "Mindig felkel a Nap".. mert így van... a sötét nem tart örökké SOHA! Csatlakoznék az előttem szólóhoz... fordulj segítségért! Beszélj valakivel a belső gyötrelmeidről! Ne hagyd hogy feléd kerekedjen!

Remélem én is segítettem egy kicsit és jobban leszel :)

Sok erőt és kitartást kívánok neked!

2016. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nagyon kedves ez az együttérzés öntől.


De ez már régi történet velem egyidős egykorú a nyomorom.

2016. ápr. 8. 18:33
 4/4 A kérdező kommentje:
önöktől.
2016. ápr. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!