Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiu akibe azthiszem...

Van egy fiu akibe azthiszem beleszerettem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe azthiszem beleszerettem,de o nem szeret..Szoktunk beszelgetni,meg szoktam nezni ahogy focizik es sokszor nagyon normalis..de ha ott van a legjobb baratnom is,akkor altalaban vele foglalkozik meg bunkoskodik..viszont ha nincs ot akkor normalis velem meg viccelodik es minden oke

En ezt nem ertem



2016. júl. 15. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret.

Beszélgess vele ismerd meg és ha szeret akkor majd ad rá jeleket pl elhív valahova,szülinapkor,névnapkor felköszönt figyelmes stb.

Magamat ismerve én elég jól titkolom előle, hogy szerelmes vagyok belé de csak azért mert várom a jeleket de én nálam már jelentkeztek többször is szóval hamarosan elmondom neki ha ő nem előz meg ;)

Sok sikert.

14/Fiú

2016. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat en nem hiszem,hogy szeretne:(( vagy hogy megfog szeretni..a baratnom sokkal szebb lany meg minden...Ha fiu lennek en is ot valasztanam,mert o szep meg jol nez ki`,bevallalos stb..
2016. júl. 25. 21:58
 3/4 anonim válasza:

Szia.

A leírásodból arra következtetnék, hogy neki bejön a barátnőd...

Már bocsi. De én így gondolom.

És tudom, hogy ezt nehéz elfogadni, de ha

ő nem têged választ, akkor ezt el kell fogadnod. Deeee beszélgess vele, vagy kérj meg valakit hogy kérdezze meg mi a véleménye rólad ;) de próbálj barátkozni vele. Sok sikert

15/L

2016. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is bejon neki a baratnom..meg szerintem a baratnomnek is o..bar o nagyon tagadja..
2016. júl. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!