Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem elveszítem a lábam...

Úgy érzem elveszítem a lábam alól a talajt, minden összeomlik körülöttem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sosem vagyok elégedett, mindig a rosszat látom mindenben. 20 éve küzdök a párkapcsolatommal, az anyagi gondokkal, munkahelyi problémákkal, de mindig optimista voltam, hittem benne, hogy jobb életem lesz egyszer. Elmennek felettem az évek, és nem találom a megnyugvást, a harmóniát. A párommal nagyon nehéz, rengetegszer csalódtam már benne, de nem tudtam elszakadni tőle, mindig megbocsájtok. A gyerekem felnőtt, lassan a saját lábára fog állni, nyelveket beszél, érzem, hogy nem fog az országban maradni, de a kisebb sem itthon képzeli el a jövőt. Pedig ők tartják csak bennem a lelket. Ki szeretnék törni ebből, szeretnék elmenekülni messzire, de ezt egy anya nem teheti meg. Imádom a gyerekeimet, a páromat is szeretem, de a szívem mintha ketrecbe lenne zárva, 20 éve ragaszkodom egy olyan emberhez, aki ezt nem érdemli meg. A szétválás lenne a legésszerűbb számomra, de nem tudom meglépni, irigylem azokat, akik tovább tudnak lépni, és egy új kapcsolatban keresni a boldogságot. így viszont úgy érzem elvesztegetem az életem, és boldogtalan maradok

2016. aug. 18. 00:19
 1/1 anonim válasza:
A parkapcsolatot illetoen jobb lenne ha elhagynad barmennyire is faj. Az elejen fajni fog de utanna konnyebb lesz. Én a helyedben ha tehetném a gyerekeiddel együtt mennék külföldre.
2016. aug. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!