Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ekkora paraszt?

Hogy lehet valaki ekkora paraszt?

Figyelt kérdés
Írtam valakinek Facebookon, akivel eddig sosem beszéltem. Viszont követtem minden versenyét. Sajnos tegnap veszített és kiesett egy számára fontos versenyből. Én pedig írtam neki, gratuláltam hogy idáig eljutott, írtam hogy becsülöm benne, hogy mindig mindent megtesz azért, hogy jobb legyen.... Erre elolvasta és vissza sem írt. Pedig egy elég hosszú, és szívből szóló levelet írtam neki, de csak elolvasta. Miért ? Nem hiszem el, hogy olyan sok időbe telt volna egy köszönömöt leírnia. Vagy hogy fulladjak meg, vagy érted, bármi. :D El sem hiszem.
2016. aug. 18. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb látható a világ legnagyobb problémái egyike.


Miért várod el, hogy visszaírjon? Nem is ismeritek egymást...

2016. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben sportoló és valamilyen szinten közszereplő-híres ember, nem biztos hogy elvárható tőle hogy minden egyes levélre válaszolni tud és kell is. Még akkor is ha egy jelentéktelen köszönöm-ről lenne szó.

Gondolod hogy te vagy az egyetlen aki ír neki? Ha fiók és nem profil akkor nem is biztos hogy az adott személy személyesen kezeli azt, hanem a menedzsmentje teszi. A rajongói levelek sokszor el nem érnek a célszemélyhez, nem is látja őket nemhogy mindegyikre egyenként válaszolna.


Túlértékeled a leveled jelentőségét, és mivel egy általad kedvelt ember "utasított el", így most dühből írsz ilyeneket.


Az etikett szerint valóban nem illik egy levélre nem reagálni. A valóságban viszont te nem tudhatod hogy milyen körülmények között nem tud vagy akar rá válaszolni (gondolom neked azonnal vagy órákon belül kellene, mintha nem lenne egy sportolónak magánélete meg betáblázott napirendje amit követ).

2016. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nekem ír valaki, én mindig vissza szoktam írni. Főleg, ha valaki egy kedves üzenetet ír, amiben gratulál. Nem ez a világ legnagyobb problémája, de annyira zavaró volt. Egyébként azóta írt nekem. :)
2016. aug. 18. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor már volt ideje írni. Azért nem érthető a felháborodás, mert te a saját életviteled szerint gondolkodsz, és nem gondolsz bele a másik helyzetébe. Te nyilván ráérsz egész nap üzeneteket fogadni mert épp nyári szünet van és napközben is bármikor látod hogy írt valaki. Egy sportoló nem biztos hogy ugyanezt meg tudja csinálni, te már kifakadsz és parasztozol mert nem kaptad meg gyorsan amit akartál.
2016. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de még mindig úgy gondolom, hogy egy köszönömöt egy nem élet leírni. Kb 8 órája olvasta el, amit írtam neki. Tudom jól, hogy nem mindenkinek van ideje állandóan levelezgetni, de akkor is. Egyébként nem híres vagy ilyesmi, hogy most neki ezren írjanak emiatt. Szerintem rajtam kívül írtak neki maximum öten.
2016. aug. 18. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkaptad amit akartál? Szerintem igen.


Akkor meg mi is a hiszti tárgya? Örülj, hogy válaszolt.

2016. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Phfúúúúú, mekkora paraszt! De tényleg...!


Elveszítette a versenyt, s Isten tudja csak, hogyan éli meg ezt. Lehet, kisebb depresszióként, de lehet, nem tulajdonít nagy jelentőséget neki.


Lehet, a családjával tölti az időt, lehet, hogy a barátnőjével/barátjával. Lehet, fontos ügyleteket intéz, s valamilyen nevetséges okból kifolyólag - van ilyen - csak és kizárólag a Facebookon képes tartani a kapcsolatot egy számára igen fontos személlyel. Legyen az a személy érzelmi, vagy hivatalos személy. Lehet, az élete annyira szörnyű, hogy erről csak a hozzá legközelebb állóknak beszél, senki se tud róla. Lehet, olyan problémákkal küzd, hogy ahhoz nincs lelkiereje, hogy éljen, hogy vissza írjon. Lehet, éppen hogy annyi ideje volt, hogy átfussa a levelet és megnézze, van-e benne valami fontos (relatíve, mi a fontos számára...).


Lehet, hogy azért nem írt vissza, mert kisebb gondja is nagyobb annál, semmint hogy rajongó levelekkel törődjön, lévén, hogy rajongója annyi van, mint a szemét, és biztos, hogy nem arra fog gondolni, amikor már a tízezredik szívből jövő levelet kapja, hogy: "Na ez az ember más, mint a többi 9999 ezer rajongóm...".


Tényleg, mekkora egy büdös paraszt!

2016. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!