Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két gyors kérdés a sulival...

Két gyors kérdés a sulival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tehát 2 kérdésem lenne az iskolához tartozóan...


-A táska súlyára, tömegére van valami táblázat? (szabály, előírás) És hol (-link), esetleg a házirendben? Csak mivel nekem egyszer rohadt nehéz, beszakad a hátam, másszor pedig, olyan könnyű a táskám, mint ha semmi nem lenne benne. (Jó tudom, ez általános probléma több helyen (legalábbis remélem, hogy nem csak nálunk), és hogy ezekkel nem lehet mit kezdeni... -csak érdekel )


A másik pedig, a fontosabb:

Ugye még másfél hét és itt a félév. És ha előtte írunk dogát, még az osztályzó konf. előtt, akkor az hova számít?


Ezt egyáltalán a tanár dönti el? Csak mert nekem számítana, kellene, és hát lenne rá legalább egy hétvégéje kijavítani.



2017. jan. 10. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Táblázat nem hiszem hogy van.... Legalábbis én még soha nem találtam. Hát nálunk a félévi konferencia előtt megírtam dolgozatok még az első félévbe számítanak,de tanártól is függhet.
2017. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oksa köszi (like)


Azért jöhetnek még, hosszabb információtartalmú válaszok is :D

2017. jan. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!