Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyáron leszek 12 . hm. Baj ha...

Nyáron leszek 12 . hm. Baj ha már érdekel a szerelem? Tudom várnom kell 2-3 évet meg ilyenek és ezt meg is teszem de már elkezdett érdekelni! Persze nem az a része. Hanem a csók, ölelés. Stb! nektek volt ilyen? és nektek milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés

#első csók #nyugii xD
2017. febr. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj ha érdekel, ez a normális. Tettekben semmit sem kell elkapkodni viszont. Én már nem emlékszem az első csókra, szerintem 15-16 lehettem akkor.
2017. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sz jó :) amugy egyeltalán nem szeretném elkapkodni mert semmi értelme 12 évesen csokolozni meg ilyenek.. szerintem ráérnék ugy 15-16 évesen
2017. febr. 17. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd jön az ha jönnie kell :) Érezni fogod hogy kivel szeretnéd, nincs korhoz kötve :)
2017. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ezt sokszor hallom de azt is hogy : csak 15év felett szabad!
2017. febr. 17. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Áh.. mivel lesz jobb miután betöltötted a 15-öt? Ez olyan minthogy betölti valaki a 18-at, onnantól felnőtt. Hát nem az. Én 20 után éreztem azt hogy felnőttem (fejben is). Ha érett vagy, nyugodtan csókolózhatsz 12 évesen is, csak szexelni nem kell még, mert az t viszont biztos nem tudja sok 12 éves hogy "hogy kell". Nincs semmi baj veled, tök normális hogy érdekel, és az is hogy úgy érzed még nem akarod! Ez nagyon jó! Rengeteg 12-14 évest hallok a buszon/villamoson akik már nem az első fiúval szexeltek. Na az a borzasztó. Te teljesen rendben vagy!
2017. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben! köszönöm megnyugodtam :)
2017. febr. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!