Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik csapattal...

Marcell0519 kérdése:

Szerintetek melyik csapattal érdemes menedzser módot kezdeni a FIFA 17-ben?

Figyelt kérdés
Túl gyorsan szoktam megunni a menedzser módokat és bevált hosszan tartó ötleteket várok tőletek. Válaszaitokat előre is köszönöm.
2017. ápr. 8. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Én mindig kiscsapattal kezdek, elsö 2 év szenvedős, de izgalmas, h olcsó tehetségeket találj, mire meg feljutsz pl az angol 3-4 osztályból addigra hogyan felfejlődnek. Nagy csapattal semmi értelme, mert megunod nincs kihívás.
2017. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen szoktam kiscsapatokkal is általában Bundesliga 2-ben mert az angol 3-4. osztályban olasz B-ben meg a francia 2 ben nem sok szimpatikus csapat van amivel szívesen kezdenék menedzser módot.

Nagyon Köszönöm a válaszodat! :)

2017. ápr. 13. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Easy mód: valamelyik nagy csapattal. Lóvéd lesz dögivel, semmire nem lesz gondod.

Hard mód: valamelyik nagyon alacsony besorolású csapattal. A menedzser mód szépségeit csak így fogod megtapasztalni, elég sokat kell taktikázni, nincs pénzed nagy játékosokra, így fiatalokat kell kinevelned, akikből pénzt csinálsz. Angol negyedosztályból így jutottam el egyszer a másodsztályig, csak utána már nem volt időm játszani.

2017. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!