Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A báttyámat jobban szereti...

A báttyámat jobban szereti MINDENKI nálam. Fiatal vagyok, és ez nekem borzasztó fájdalmas. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 vagyok,a báttyám 16.Ma komfirmáltam le,és úgy gondoltam,hogy ma azért egy kicsit én leszek az ünnepelt.De nem.Ma is elzavartak(!!!)az asztaltól miközben ettem(!!!!)hogy ,,a báttyád is szeretne mesélni valamit,te egyél máshol!".Kimentem a kutyámhoz és már étvágyam se volt.És ez nem is lett volna baj,de nem ez az egy alkalom volt.A báttyámat mindig puszilgatják,ölelgetik meg mondják neki h szeretik.De nekem még nem nagyon mondták.Már egyszer kiakadtam anyáéknak,de ők leordítottak,hogy hogy merek ilyet feltételezni,szeretnek úgy mint a tesómat.És kezdek egyre rosszabbul lenni.Azt kívánom bárcsak én ő lennék!Ő okos,ő zongorázik,neki van nyelvvizsgája...Én meg vadócabb vagyok,és nem akarnak elfogadni.Átakarnak faragni olyanná,aki nem akarok lenni.Ja,meg a báttyámat megtervezték,én meg csak ,,becsúsztam".Már nem nagyon sokáig bírom.Ezt így elolvasva ,,jajj ugyanmár!!".De én tényleg a szétomlás szélén állok,kérlek segítsetek!!!
2017. ápr. 9. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!