Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyek többet? Miért nem hízok?

Egyek többet? Miért nem hízok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,jelenleg 51 kg bár 45-ről indultam,még pár kilót szeretnék felszedni,ugyanis izmot szeretnék építeni,azt hiszem jól haladok..Egyébként 167-168 cm körüli a magasságom.2300 kalória körül étkeztem,ezzel sikeresen híztam is a jó irányba,minőségi ételek mellett edzettem is súlyzókkal,viszont már egy hete 2500+ kalóriától sem hízok,sőt inkább lejjebb mennek a számok..Most akkor hogyan tovább?

2017. máj. 9. 13:33
 1/2 anonim válasza:
szia, ha sokat mozogsz meg sportolsz, akkor lehet, hogy elégeted a bevitt energiát. nyugi szerintem a súlyod már jó, csak ne add fel, figyelj arra, hogy egészséges ételeket egyél és a tested majd beáll a számodra ideális súlyra. Mivel 14 vagy úgyis változol még, szal hajrá, ne parázd túl, és gratula az eddigi eredményért! :)
2017. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,nagyon jól esett,nem is igazán sietek sehova,tudom,hogy még rengeteget fog változni a testem.
2017. máj. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!