Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónapja kezdtem el street...

1 hónapja kezdtem el street workoutozni, heti 3x edzek, tömegnövelő étrend van mellette, de úgy érzem hízok. Kevesebbet egyek, vagy többet edzek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 19:12
 1/8 likebike ***** válasza:
Most tömeget akarsz növelni vagy fogyni?A kettő nem megy együtt....
2016. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eléggé vékony voltam, ezért ajánlották az edzést +tömegnövelő étrendet, de úgy érzem, nagyon hízok, és nem az izmaim fejlődnek,,
2016. ápr. 3. 20:24
 3/8 likebike ***** válasza:
100%
Aha.Étrended hogy néz ki? Ha ki van szamolva,akkor vegyél vissza a szénhidrátból,azért zsírosodsz.1.vagyok.
2016. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 likebike ***** válasza:
És egy hónap után még ne várj nagy fejlődést,fél év után észleled majd de ez genetikafüggő+edzés,kaja,pihenés.Csak türelmesen:))
2016. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erőnlétben érzek fejlődést, muscle up mar megy, igaz nem sok, de megy, meg egyre jobban birom, csak külsőleg nem válltozik, inkább zsirosodok, de köszi a válaszokat, akkor kicsit visszaveszek a kajálásbol. :D megy a zöld mindre :D
2016. ápr. 4. 14:15
 6/8 likebike ***** válasza:
Köszi és hajrá:)))
2016. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Makróra pontosan kell kiszámolni. Ha megvan és mindig zsír jön, akkor vegyél el a ch-ből, de a zsírokat is nézni kell. Fehérjéből se kell több 2G/TTSKG-nál.
2016. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Tömegelésnél elkerülhetetlen a zsírosodás, de ha irreálisan nagy mértékű, akkor visszavehetsz a szénhidrátból.
2016. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!