Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ha 2x 1 órát futok...

Miért van ha 2x 1 órát futok többet hízok, mint amikor 1x vagy semmit nem csináltam?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eme bő információk tudatában, valószínűleg a csillagok állása okozhatja.
2016. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem értem, pedig kevesebbet is eszek mint átlagos napon.

Nem eszek kenyeret se.

2016. ápr. 21. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem vagy nagyon elhízott akkor a következőt tudom elképzelni: nem annyira figyelsz oda mit eszel,csak az alakodat akarod formálni. ha megerőltetőt sportolsz x nap akkor a következő nap nagyon nagyon éhes leszel és akarva akaratlanul is több szénhidrát csúszik le,mert én ilyenkor főleg nehéz kajákat kívánok gondolom más is,pizzát,csokit,pörköltet jó sokat és nem lakok jól semmivel. ezt én úgy oldom meg,hogy fehérje-poros shaket iszok ( jól meg kell nézni az enyémnek 88%-a fehérje) így valmiért kevésbé jön rám az éhségroham més nap.
2016. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ma reggel 91-92kg voltam futottam 7km-t nap végére híztam fél kg 1 kilót. Most lefutottam 13 km kb. Fogytam 2 kilót kb. Mindjárt iszok vizet és vissza is híztam.

Amúgy már 1 hete ez megy, hogy 89-92 között mozgok.

2016. ápr. 21. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hete? Heti egyszer kéne mérlegelni,mindig ugyanabban az időpontban, lehetőleg sz@rás után.
2016. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hízás... Csak a víz és a belek tartalmának az ingadozása.
2016. ápr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Április 1től kezdtem a tornát. Eddig 5-8 kg fogytam de 1 hete megált a fogyás sőt híztam kb 3kg és ezért írtam mert nem tudom miért
2016. ápr. 22. 05:32
 8/9 anonim ***** válasza:
egyik naprol a masikra nem hizol..... ugye dietazol is rendesen nem csak futod a kilometereket a semmiert.
2016. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdesz fogyni, sok vizet és glikogént veszítesz, emiatt hirtelen csökken a súlyod. Onnantól, ha jól csinálod a dolgokat, heti 0,5-1 kg fogyásra számíthatsz, de lehet kevesebb is.

Amit te hízás-fogyásnak élsz meg, az valójában csak a tested víz-pisi-kaki-szénhidrát tartalma, és nem a zsír tömeg változása. Heti egyszer mérlegelj, ébredés után, éhgyomorra, WC után.

Ha elkezdesz több szénhidrátot enni, az visszatölti az izmod raktárait és vizet köt meg. Ez több kiló is lehet. Ha a héten több szénhidrátot ettél a korábbinál, akkor feltöltődhettél emiatt, ami miatt azt hiszed, hogy híztál. Egy hét alatt nem hízol 3 kg zsírt, nyugodt lehetsz.

2016. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!