Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek vérfarkasok?

Léteznek vérfarkasok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim válasza:
73%

Vannak vallások melyek hiszik, hogy léteznek és az ősi mitológiák szerint feltételezésük nem alaptalan...

Szerintem létezhettek, bár elég régen és napjainkra kihalhattak. Hasonló faj lehetett a dinoszauruszokéhoz, mivel minden képen másképp ábrázolják őket...

/ az én véleményem ez /

2008. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim válasza:
88%
en azt monddom,attol hogy senki nem latott,meg letezhet.....söt,van egy könyvem is roluk,sajna angol,de vlmit ertek belöle,es volt benne egy törtenet WALDEMAR LAWRENCErol,akit allitolag azzal gyanusitottak meg hogy verfarkas,mivel szet szabdalt holtestet talaltak nem messze a hazatol,es minden ezüst targyat eltavolitott maga körül,de persze ez is csak lehet hogy kitalalt törtenet,mint az,hogy drakula vampir volt...persze ölt embert es itta verüket,de ez meg nem azt jelenti hogy vampir volt
2008. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim válasza:
77%

"Kedwees uccsó wálaszoló..Akkor elmagyarázom.Mert őket kitalálták.Olyan mint hamupipőke stb.Szal őket csak kitalálták.És ha te kitalálsz egy mesefigurát,lerajzolod,na neemondmár h egy még fel nem fedezett fayt rayzoltál:D"


Hát már bocs, de például isten létezése sincs bizonyítva, mégis sokan hisznek benne. Mindazonáltal, ha ma már nem is, régen létezhettek, hisz a vérfarkasos történeteknek is van valami alapjuk, nem? És ha gondolkodunk, akkor ugye mint említettem, Isten létezése sincs bizonyítva, mégis megíródott a biblia ennek is lehet némi valóság alapja, de Istennel sem találkozott még senki...


Sztem vannak vagy legalábbis voltak vérfarkasok.


Üdv. Akira

2008. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
95%
"itt" már minden lehetséges
2008. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
85%
Én személy szerint nem hiszek bennük, de sokan vannak akik igen. Elvégre, minden ilyen történetnek, legendának (Loch Nessi szörny, tündérek, sellők) valahol van alapja.
2008. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
100%
Vérfarkasok? Bizonyára csekély a valószínűsége. Bár ha azt nézzük, az emberek bármit képesek kitalálni egy kis pénzért. De persze ott vannak a szemtanuk aki vérfarkast láttak stb. Én azt mondom: Mindennek van valamilyen alapja, legyen az kitaláció, vagy valóság. Tehát, elképzelhető.
2008. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
74%
Az esélye, hogy léteznek, igen csak csekély. A vérfarkasos történetek elég régiek. Ha úgy nézzük, az emberek bármit képesek kitalálni egy kis pénzért. De végül is, minden ilyen történetnek (lásd:sellők, tündérek, Loch Nessi szörny) valahol van valamilyen alapja, ahonnan elindult ez az egész Vérfarkasos ügy. Tehát, lehet hogy egy agyszülemény aminek nagyobb a valószínűsége.
2008. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
100%
természetesen eddig senki sem bizonyította a létezésüket, de még létezhetnek:D
2009. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
100%
hát,figyeljetek,ha te találkotol egy vérfarkasal,akkor nem biztos hogy el tod mondani valakinek hogy létezi:D
2009. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két valóságalapja van. Az ősi indián sámánok akik álítólag képesek voltak farkassá váltzni és a lychantropia betegség.Most nincs időm leírni bővebben ez milyen de ott a google.
2009. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!