Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek vérfarkasok?

Léteznek vérfarkasok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 nda.cicush válasza:
te aki a 6.oldal tetejere irtal légyszi irj nekem mer nagyon fontos lenne beszélnem veled pár dologról ezzel kapcsolatban.........
2011. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
08-29 13:57 Háát az érdekes lehetett..xdd Énis láttam már elég fura dolgokat.. De vampot meg farkast soha.xD De és kétlábon járt v sima farkas wolt?
2011. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 nda.cicush válasza:
Hát én hiszem hogy léteznek bár nincs rá sok jel hogy még mindíg vannak lehet már kihaltak de ha találtok bármijen jelet hogy még vannak kérlek írjatok mer tök jó lenne kicsit nyomozgatni de ahoz kell valami amin el lehet indulni akinek van kedve az irjon privibe minnél többen vagyunk annál több ötlet lehet erről+addig se uncsizunk :D
2011. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
59%
Jajahm ez joh ötletxd csak megvannak a veszélyei isD:
2011. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 nda.cicush válasza:
54%
jaja veszéjes és egybe izgi pont így a jó :D
2011. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
81%
nem rossz ötlet ez a nyomozósdi... :D
2011. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
08-30 23:48 a ház tetőn szarvas?!!!?!?! nem hiszem, hogy az volt......aki pedig írta azt, hogy 2 lábon járt e: igen úgy láttam bestia vagy human volt :)
2011. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
79%
20:33 vagyok indul majd egy klánom mert a régi feloszlott ilyen dolgokkal foglalkozik harcolni tanítanának meg ha tesóm is beleegyezik persze csak önvédelemből van klánház és több km rész is ahol lehet mászkálni arra régen rengeteg vérfarkas volt tudtommal de mára nem maradt sok azt a párat próbáljuk megkeresni, hogy kiegészítsük a vért nem vagyunk tiszta vérűek csak kicsit erősebbek vagyunk mint az emberek ennyi az egész :)
2011. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim válasza:

Valaki valami olyasmit ír, hogy hamar dühbe gurul és még a barátjait is széttépné.

Én ilyen vagyok. A semmin is felkapom a vizet és üvöltözök, valamint széttörök/tépek valamit vagy csak egyszerűen belerúgok/rácspok valamire.

Aki azt írtam amit fentre írtam az válaszoljon, hogy ez is egy jel-e!

2011. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim válasza:
Amúgy én úgy gondolom, hogy léteznek vagy léteztek, de már kihaltak. Van alapjuk, ahogyan azt már előttem is írták. Azért gondolják úgy sokan, hogy nem mivel még nincs teljesen bizonyítva. Az is lehet, hogy valaki tényleg látott egyett, csak mivel a vérfarkasok agresszívak széttépték. Valamint már nagyon sok féleképpen jellemzik vagy ábrázolják őket, ezért lehet, hogy sokan úgy gondolják, hogy ennek nincs semmi valóság alapja.
2011. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!