Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek vérfarkasok?

Léteznek vérfarkasok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
46%
Mivan akkor ,ha hamupipőke is létezik?
2010. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
89%
Le sz*om, hogy ki mit gondol. Én hiszek bennük. Sőt nem hiszek, tudom, hogy vannak. Számos példát írhatnék, de b*ottul unalmas lenne mind elolvasni. Mondhatjukj az istenes példát amit vmelyik válaszolónál olvastam. Igen eggyáltalán semmi az ég világon nem bizonyítja, hogy léteznak még is azt mondják, hogy igen. A vérfarkasoknál még talán bizonyítékok is találhatók néhol. Szval... Sztem igen is léteznek.
2010. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
88%
meglehet hogy vannak mért 1677-ben találtak egy vérfakrashoz hasonló állatot és ette az embereket
2010. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
88%
én az előző előtti válaszoló vagyok. Főleg az 1600-1700-as években találtak a vérfarkasokra utalásokat. A leg érdekesebb az volt mikor 1600nem tuom mikor egy embert elrángattak az erdőbe a szemtanuk csak két farkast láttak. Mikor beérték őket az erdőbe azt látták, hogy az ember szét van cincálva és a két farkas belőle rlakmározik. Elkezdték őket kergetni. A farkasok túl gyorsak voltak és lehagyták őket. De követték a nyomokat és ahol a nyomok eltüntek ott egy bokor volt. Mikor benéztek a bokorba két ember volt ott mesztelenül véres szájjal és körülöttök szőrt találtak olyan színűeket mint amilyen színűek a farkasok voltak. Nem tudták kivallatn őket mert rögtön lelőtték őket a vadászok!
2010. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim válasza:
87%
bazeg...bioszérettségire készülök, még nem nagyon vágom a dolgot, de hogy a francba magyarázod meg azt, hogy hogy változtatja át valaki a teljes csontszerkezetét, szőrt neszt másodpercek alatt,5*6*annyi izmot szed össze, gumós fogait pedig tarajosakra cseréli....(rem ez nem lesz érettségiben XD)
2010. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen az éretségiben biztos nem lesz de ha igen találj ki valami marhaságot! Amúgy meg átváltozásukat semmivel nem tom magyarázni még hülyeséggel sem! De hát istent se tudom megmagyarázni még is azt mondják létezik...
2010. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim válasza:
26%

ecsém ... elhiszitek h ez a vérfarkas a az ilyen wanhelsing-es filmek szülöttye ha nem lennéne ilyen filmek elhiszitek h az ember nem is tudná mi az a vérfarkas ?


Szal sztem nem léteznek ...

2010. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
93%

Miből gondoljátok, hogy nem léteznek?

Eddig senki sem bizonyította be hogy nem létezne, sem azt, hogy léteznek.

Ha végiggondolja az ember, túl sok mitológiai vonatkozás van rájuk. A Romulus és Remus(Farkas szoptatta és nevelte fel őket. Végül Romulus megölte Remust de mind1. ezen a vérvonalon elindulhatott egy vérfarkashoz hasonló faj kialakulása. Meglehet, hogy időközben kihaltak, de létezhettek egy darabig.)ez a legenda csak egy a sok közül, amiket most lusta vagyok leírni, és úgysem hinnétek el.

2010. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki egy kicsit beleveti magát a genetikába, akkor könnyem megmagyarázható az izmok, csontok átrendeződése/megváltozása.A gyíkok visszatudnak növeszteni testrészeket, de nem akarok nagyon beleugrani ebbe. Inkább maradok a témánál. Szal ha megvan a sejtekben a genetikai információ, átrendezheti a test bizonyos részeit valami külső hatásra, mint a hold gravitációja.(köztudott, hogy a hold sok mindenre hatással van. állítólag még a paranormális jelenségek gyakorisága is megnő telihold idején)tehát akinek van még kérdése, csak ímélezzen: edward17@freemail.hu

ciao!XD

2010. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim válasza:
39%

istenem...ez megy léteznek,nem léteznek....

ez pont olyan mint Isten,van aki hisz benne van aki nem...tehát lepontozhattok engem is,meg mást is mindenkinek meg van a véleménye,és a világ amiben él,amiben hisz,és én speciel felesbe vagyok,hiszek is nem is...de ez is olyan mint sok más dolog,nem bizonyított dolog,de egyben fantasy is sok mindenre lehet sok mindent mondani,és van aki így hiszi/tudja van aki úgy,ez ember függő szerintem

2010. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!