Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek vérfarkasok?

Léteznek vérfarkasok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim válasza:
15%

2. válaszoló

Honnan tudod, hogy senki sem találkozott velük

Mindig azt mondják, hogy ezek az "állatok" agresszívak.

Arra nem gondoltál, hogy nem akarják felfedni a létezésüket, hiszen emerek(alapból). Ezért aki látta őket azt megölték.

2011. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 endyke001 válasza:
Igen léteznek saját szememmel nésztem 3d ben.
2012. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 Guba Martinné válasza:
31%
most lehet h senki nem fog nekem hinni Létezik én láttam már 1x de nem vett észre .... szerencsére . Nagyon félek tőlük :(
2012. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 endyke001 válasza:
Guba Martinné ha te aszt irod hogy láttál egyet akkor én is leirhatom hogy igen de még beszéltem vele személyesen és láttam átváltozni is aegy kicsit fájdalmas nekie szerinted nem :))))))
2012. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim válasza:

azért bennem vannak kételyek... csak fussátok át ezt a pár sort:

"A görög mitológiában szerepel egy Lükaón nevű uralkodó aki nem hitt az igazi istenekben és elszánta magát, hogy kipróbálja őket egy adag emberi hússal, amit a tiszteletükre rendezett ünnepségen a sok étel egyikeként szolgáltak fel. A kannibalizmust mélységesen elítélték a világnak ezen a részén. Az istenek miután felfedezték a tiltott húst, Lükaón királyt farkassá változtatták.

Hérodotosz szerint i. e. IV.-V. században a Fekete-tenger partján élő őslakók varázslók voltak, kik évente néhány napra farkassá változtak, majd ha akartak vissza tudtak alakulni.


Ovidius (i. e. 43 – i. sz. 18) "Metamorphoses" című elbeszélő költeményében feljegyzett egy olyan alakváltozást, amely egy bűn megtorlásaként történt. A költeményben megemlékezik egy legendáról, amelyben rejtélyes alakváltozások szerepelnek a teremtés idejétől kezdve egészen Julius Caesar koráig.

i. sz. I. században id. Plinius író már valóságos lénynek írja le őket.


1793- Gilles Garnier. Gilbert egy erdei remete, otthonról elkóborolt gyermekeket falt fel. A szemtanúk elmesélték, hogy látták, amint Gilbert ilyenkor farkas alakot ölt. Elfogása után beismerte farkasember mivoltát, és mint boszorkányt 1793 januárjában elégették."

Lehet kitaláció, nem mondom, hogy nem léteznek/léteztek, azt se h igen :) de ha már a dementoroknál járunk a két és fél méter magas emberekkel mi a helyzet? Nimród és társaik, nem egy csontvázat találtak hatalmas testalkatra utaló koponyával, csontokkal :) lehet h népbutítás csak én nem mondom h nincsen benne, de akkor már megkérdem, mi célt szolgálna az, hogy elterjesztik ezeket (vérfarkas, dementor, Nimród)? Félelemkeltés céljából? Nem hiszem.. Összeesküvés elméletek egyike lenne? Vannak kétségeim :) (pl az emberiség kialakulásának létrejöttének meghazuttolása..) az ilyen dolgok között, van valami más is :)

Vagy vegyük Istent, esetleg a görög isteneket, senki nem bizonyította létezését, mégis hisznek/hittek bennük és istenítették őket, egytől egyig :);) érdemes kicsit elgondolkozni ezeken :)

2012. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
Guba Martinnét még a vérfarkas se vette észre.:))
2012. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de létezhetnek. Az is előfordulhat, hogy egy laborban tényleg kereszteztek DNS-eket, de lehet, hogy tényleg miden eddigi misztikus dolog is létezik, hisz mindennek van valóság alapja... :) lehet ez egy betegség vagy egy furcsa áldás is
2012. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim válasza:
Sem cáfolni sem pedig bizonyítani nem tudták eddig... :) akármi előfordulhat
2012. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 Eloonia válasza:
Mindazoknak akik azt állítják, hogy azért lett Romolusból és Remusból vérfarkas mert egy farkas szoptatta üzenek egy MARHA ennek is van magyarázata......szarvasmarha tejét itta vagy issza is....xD
2012. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 Kaarooliinaa válasza:

igen léteznek amugy a mondák sokszor igazak

mert én is az vagyok xd :S :D



nem ám de jó lenne

2012. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!