Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek vérfarkasok?

Léteznek vérfarkasok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim válasza:
Aki csak vicceket meg meséket vár ettöl a szövegtöl jobb ha nem olvassa! És jobb lessz felhívnom figyelmeteket hosszú lessz a levél! A vérfarkasok egy nehéz kérdés nem fizikai átalakulásban látható hanem viselkedésben. Mondok egy példát ha ugy érzitek elönti az agresszio tudatotokat akkaor legjobb barátoitokat is szétszaggatnád nos nemtudom gyakori ez a kor de legtöbbet az indiánok látták az asztráltest egy mutálódottfarkasembert ezeknek maszkot készítettek. A vérfarkassal való foglalkozásom azzal kezdődött hogy apukám vérfarkas és ezt tudat nélkül anyukámat asztrálisan megharapta ez nem vicc mostmár én is vérfarkas vagyok de hogy füzödik ide a telihold? A hold agresszió erőt hordoz. Ennek a kórnak kiteljesedése akkor lessz mikor telihold van ahogy növekszik a hold ugy alakul majd csökken de minél nagyobb az agressziód annál nagyobb lessz és ezzel nem lehet mit kezdeni de most leírom mien érzés:először remegni kezdessz majd agyadat elönti a borzalom eggyre idegesebb leszel és ez kiváltja az agressziót egy kicsit homájosabban látsz majd mindent szétszaggatnál. ienkor jobb ha nem tartózkodsz szeretteid közelébe se társaságbA!!
2011. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim válasza:
Ugyan az a író vagyok 12 éves koromra ugy érzem futnék sorsom elól de nem tudok lehetetlen ien tulajdonságot lerázni.mondják megváltozott a szemem és feketébb nem tudom megőrizni tudatom remegek és ideges vagyok,napokat áldozok olvasásra amikor még magamnál vagyok és megoltást keresek de eddig nem találtam.
2011. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:

Én eddig nem hittem a vérfarkasokban.. De ááh:SS olyanokat olvastam ,hogy tényleg kezdem hinni ,hogy nem csak szimpla legendák és mitoszok szereplői:/ Bár azt a vérfarkast vhogy nem tudom elképzelni, amelyik két lábon járxdd

És az utolsó válaszolónak:

Ha télleg farkas lennél, akkor lenne annyi eszed ,hogy nem reklámozod magad a GYK-n, ugyanis simán lenyomozhatnának, stbstb.:)

2011. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
Én az vagyok.
2011. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim válasza:
Ha vannak vámpírok mért ne lenne vérfarkas??????????? :D
2011. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
Veletek ellentétben én már láttam vérfarkast. Bár ahogy azt a filmekben szokás látni hogy milyen agresszívak azt azért nem igen mondanám mert elég gyorsan elhúzta a csíkot amikor meglátott. Tudjátok az a félig ember félig farkas a bestia nem vagyok biztos benne de lehet az egyik ismerősöm is az nem mondanám meg ki mert nem akarom hogy valami laborban kössön ki...én egyébkén t annak születtem de nagyon csekély részben vagyok vérfarkas...csak az erőm nagyobb, nagyon lassan változok....meg ilyenek de látszott egy pár emberkén a válaszadóknál hogy voltak vérfarkasok köztük elég titkolózóak voltak :P :)
2011. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
És mégis hol láttad te azt a farkast??:D:D Vagy esetleg nem lehet h csak sok volt az LSD?(:
2011. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
77%
Nem! tudod csendes helyen lakom és a szomszédom egyik épületén mászkált odáig én sem hittem bennük.... :P ennyi :)
2011. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
100%
7-18 12:13, én úgy szoktam a holdas dolgokat tapasztalni hogy kicsit idegesebb leszek és körbe-körbe járkálok az udvaron a bőröm pedig elkezd rettenetesen feszülni....ez is jele? :S de egyébként furcsán reagálok dolgokra is pl ilyenkor gyorsan felkapom a vizet főleg ha valaki bemerészkedik a "területeimre" bár lehet hogy ilyen a természetem :/
2011. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
Megmondanátok, hogy hogyan veszitek 100%-ra, hogy vérfarkast láttatok, ha épp hogy csak láttatok valamit belőle, mert elfutott? Lehet, hogy pl. szarvas volt.
2011. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!