Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne e...

Szerintetek érdemes lenne e elolvasnom a Bleach mangáját?

Figyelt kérdés
Az animéért oda vagyok, de nagyon sajnálom, hogy befejeztem. Elszeretném olvasni a mangát, de tartok tőle, hogy csalódást okozna.

#bleach anime manga
2017. júl. 3. 13:20
 1/4 peterson998 válasza:

Igazából itt megoszlanak a vélemények.

Van akinek tetszett a manga, és van akinek nagy csalódás volt xD

Igazából a ha nem tudok kivárni akkor olvasd csak a mangát. (Én hasonlóan voltam a Narutoval) ha nem gáz neked hogy egyszer mikor már jön a folytatát, akkor te tudni fogod:))

2017. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 peterson998 válasza:
#tudod
2017. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én követtem az utolsó 2-3 évben hétről hétre, nekem tetszett, mindig izgalmas volt szemben a vele együtt kijött Naruto fejezettel. Sajnos a végét összecsapták, konkrétan az nem derül ki hogy némelyik szereplő meghalt-e vagy sem.
2017. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszön, akkor szerintem elkezdem olvasni. :) remelem csak jokat fogok rola mondani
2017. júl. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!