Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » De kegyetlen döglött lett ez...

De kegyetlen döglött lett ez az oldal?

Figyelt kérdés

Konolyan ,lassan már semmi humor...

-még a napi h(ü)ylék is

visszavonultak.

Szerintetek mi a teendő ?



2017. aug. 26. 23:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Dobd fel.
2017. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
74%

Kikérem magamnak. Nem vonultam vissza!


Üdv

Troll

2017. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Szerintem most estére egész bepörgött kivételesen :-D
2017. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Bizony.
2017. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
elmentünk csajozni
2017. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Lehet más sem a régi'-két hete "remegő kezekkel" nyúlok a Rhinospray Plus adagoméet...-talán más sincs jóba a pollenekkel....
2017. aug. 27. 00:03
 7/21 anonim ***** válasza:

Valóban, már szinte kihalt itt az igazi régi élet.

Én 2 éve még erős aktivitást tapasztaltam itt és előtte lévő években is így volt, sőt annál is jobb.

Aztán 2 éve én egy időre leszoktam az oldalról, csak saját kérdéseimmel jöttem fel, nem böngészgettem órák hosszát mert sok elfoglaltságom volt. Most úgy május óta nézem rendszeresebben de csak hétvégente mert akkor műtét után egy jó időre ide ragadtam és valamivel el kell ütni az időt ha már unok mindent, és észrevettem hogy alig alig van már itt olyan aktivitás mint régen. Persze hétvégente azért látok némi életet, de hétköznap is maximum késő délután alakul valami és ennyi. Most hogy már szinte felépültem olyannyira hogy már elmerek menni itthonról a barátnőmmel és ha minden igaz már mehetek is vissza munkába 2-3 héten belül akkor már nem fogok én sem ide járni sűrűbben.

2017. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Igen igazad van,régebben az összetartás is nagyobb volt,nem marakodni'jártak ide hanem szórakozni,válaszolgatni viccelődni -persze a moderálás is más volt...a jópofa kérdéseket nem törölték azonnal.
2017. aug. 27. 00:34
 9/21 anonim ***** válasza:
Azért mert a moderátorok minden vicces kérdést törölnek, a kérdés kiíróját pedig vagy egyszer figyelmeztetik,vagy egyből bannolják(?)..ezt is törlik majd.. régen tényleg volt egy csomó vicces kérdés, amit direkt azért írtak ki hogy alá lehessen trollkodni, így most kénytelen vagyok a normális,komoly kérdések alá..
2017. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Én egyáltalán nem érzem úgy, hogy döglött lenne. Persze, nem vagyunk egyformák.
2017. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!