Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » De kegyetlen döglött lett ez...

De kegyetlen döglött lett ez az oldal?

Figyelt kérdés

Konolyan ,lassan már semmi humor...

-még a napi h(ü)ylék is

visszavonultak.

Szerintetek mi a teendő ?



2017. aug. 26. 23:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
"Szerintetek mi a teendő?" Szerintem, ha nem vagy vele elégedett, keress, vagy csinálj jobbat.
2017. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ja-lehet azt teszem...:)
2017. aug. 27. 00:54
 13/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát lehet régen nagy volt a bratyi, de aztán valaki bedobta a bombát és akkor frakcionálódott mindenki.

A végén, már szinte ez a "ki kivel van" játék lett a vége.

És az igaz, hogy este egy kérdés alá osztások tömkelege sorakozott fel, másnapra meg a fél gyk bannt kapott.


De szerintem így, hogy a szerelem témaköre szét lett szedve felnőtt-tini-szex részre, így azért szép a szórás is.

2017. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szexualitás is külön kategóriát kapott pedig ott lehet a legjobban trollkodni.
2017. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
# Lehet a felosztás' is az oka ahogy írjátok,-de sok gyerek is felnéz újabban észt osztani,egyszerűen cserélődött az érdeklődők köre....minősége stb
2017. aug. 27. 01:12
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát,pont ma volt egy röhejes poszt, ahol a kérdező nem értette, miért sértődik meg a neje, mikor mással dug, de csak mentálisan. Mi több kell neked?
2017. aug. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Mármint igazából dugott, de ő mentalisnak nevezte. Kell több?
2017. aug. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 opened paradise ***** válasza:
Most felnéztem,mert próbálok ébren maradni a Mayweather-McGregor meccsig,de nem sokat segít a gyk,ahogy elnézem:D
2017. aug. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embert kitiltottak,ezerszer jobb volt régen,jól lehetett szórakozni.Most már lassan figyelnem kell mindig milyen szavakat írok,mert egy kisebb hiba,fenn akad a szűrőn,egyből jön a figyelmeztetés.Sokan le is léceltek maguktól is.Ha az enyém lenne az oldal,biztos másképp csináltam volna a moderálást,csakis durva esetben tiltottam volna valakit,és csakis durva válaszokat töröltem volna.Elvesztette jellegét az egész,már nem szórakoztató,sokszor unalmas..
2017. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A válaszolók egyik fele a hülye lepontozók miatt lépett le, másik fele a moderátorok miatt. Kár, mert tényleg volt régen jópár jópofa válaszoló, mint pl. a tonhal ember. :D
2017. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!