Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek nagyon félek?

Mit tegyek nagyon félek?

Figyelt kérdés
Bocsánat,hogy nem ebbe a kategoriába kellene irnom,de tudom ,hogy itt gyors válaszokat kapok.Nagyon félek mert egyik barátom tolvaj,és nemrég betört egy házba s most már öt gyanustiják.Tudja hol lakom és félek,s nem akarok többet a barátja lenni és nem tudom,hogy hogy fogja ezt fogadni,félek,hogy bántalmaz,vagy esetleg betör a házba,bántja a családomat.Kérlek segitsetek,nagyon félek,bocs a helyesirásért.
2010. máj. 26. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szólj a zsaruknak, hogy ő a tolvaj. és kérj ilyen 24 órás védelmet az egész családra. drága, de mükszik.
2010. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A zsaruk gondolom tudják mert már ujlenyomatatot vetek ,és már voltak ien gondjai,mar van disziéja.a védelemre pedig nincs pénz.
2010. máj. 26. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:

az elsővel nem teljesen értek egyet. mert oké megkapja 24 órás védelmet, de attól még ott a srác családja.hmm valahoy úgy sejtem nagy családja van...


és baráti körben csak te tudod ezt? nincsenek még olyanok akik rossz szemmel nézik? azokkal beszélhetnél. de tényleg nagyon nagyon vigyázz nehogy árulónak tituláljanak. ja és szakíts meg minden kapcsolatot vele, meg a közelebbi haverjaival, de inkább arra hivatkozz, hogy mondjuk sok dolgod van vagy ilyesmi.

2010. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a zsaruk tudják, akkor várj még egy kicsit amég lecsukják, addig meg amenyire lehet kerüld el.
2010. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfontolom,és további válaszokat várok,me bevagyok rezelve:((
2010. máj. 26. 20:50
 6/10 anonim válasza:
Folyamodj egy kis önvédelemhez, mondjuk vegyél Pepperspray-t.
2010. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Holnap az lessz az elso dolgom.
2010. máj. 26. 20:55
 8/10 anonim válasza:
Ne mondd meg neki , hogy nem akarsz a barátja lenni, csak egyszerűen ne keresd a társaságát. Meg az óvintézkedés tényleg jó ötlet. MEg zárjatok be mindent, meg egy riasztó sem ártana, ha van kutyátok, engedjétek szabadon, vagy rakjatok az ajtóba olyat amiben könnyen eleshet és nagy csörömpölést csinál. Ha betörne meghalljátok. Ha felébred az egész család csak nem kezd el bántalmazni senkit, inkább elszalad.
2010. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz ezt a választ nagyon értékelem.
2010. máj. 26. 21:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem nagyon értem. Eddig nem tudtad róla, hogy ilyeneket csinál?

Tudod, hogy volt már ilyen ügye, és a barátodról van szó, ami több, mint az ismerős. Nem bízol a saját barátodban??

Szóval, elsődlegesen, azt mérlegeld, h miért akarod megszakítani vele a kapcsolatot. Akinek van rendőrséggel problémája, az nem egyenlő azzal, h egy gátlástalan, megbízhatatlan ember.

Nekem van olyan barátom, aki vagy a 3. erőszakos bűncselekményen van túl, köztük egy rablás, de még soha nem volt olyan eset, h bármit is elvett volna tőlem, vagy akár úgy állt volna hozzám, h bántana. Pedig, néha igazán provokatív voltam. De ő a barátom, és nem egy gerinctelen bűnöző. (Mások szerint az, de én tudom a hátterét a dolognak.)

Te pedig,elég köpönyegforgató egy alak lehetsz, mivel tudtad róla eddig is, a barátod, ha esetleg lecsukják, biztos, hogy szüksége lenne rád.

Döntsd el magadnak, és gondold át, h te mindent beletettél-e a képességedhez mérten, az adott helyzetbe.

2010. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!