Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Állandóan...

Mit csináljak? Állandóan fáradt vagyok 16/L

Figyelt kérdés
10. Osztályos vagyok. Gimibe járok emelt tagozatra és nagyon sokat kell tanulnom. Napi 8 órám van és akkor még után hazautazás és még akkor álljak neki tanulni. Gyakran éjfélig vagy 1-ig tanulok és így 5-6 órákat alszom. Nem tudom magam kipihenni egyszerűen, amikor meg alhatnék már azon stresszelek, hogy mit nem tudtam esetleg megtanulni. Tudom, hogy ezen nem nagyon lehet változtatni. Nem tudom máshogy beosztani a napirendem egyszerűen. Este érek haza.. Aki volt már így,hogyan oldotta meg? Köszönöm a válaszokat
2017. nov. 6. 21:50
 1/6 Unikornispata válasza:
100%
Ne akarj mindenből kitűnő lenni!
2017. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok mindenből kitűnő lenni. Sőt. De tavaly 4.6 volt az átlagom. Ami szerintem jó. Nem akarok ennél jobbat. Persze jó lenne, de nem arra hajtok hogy kitűnő legyek
2017. nov. 6. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Hát én ezt ugy oldottam meg, hogy soha nem tanultam:D

Abból éltem amit órán megjegyeztem:D

2017. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Unikornispata válasza:
Ginzeng használatával hatékonyabb tudsz lenni!
2017. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is ugyanugy voltam. hajnal 3-kor keltem minden nap evekig es este 6-ra ertem haza halal faradtan. Mikor hazaertem, azonnal mentem furdeni, majd aludni. Ezert keltem fel olyan nagyon koran hetkoznap, de legalabb nem halal faradtan virradtam. Keles utan egybol mentem a mosdoba, miutan osszeszedtem magam es felfrissultem, tudtam tanulni. En szemely szerint egy ilyen korankelot sem ismerek, mint en, tehat nem tudom, hogy ez most jo tanacs, vagy nem, de nekem igy bevalltak a dolgok, nekem csak el kellett mennem aludni amikor hazaertem. Sajnos nekem csak a hetvege volt alkalmas a kikapcsolodasra :/
2017. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) hát az az igazság, hogy én délután tudok kegjobban tanulni. Vagy még így kora este. És inkább fent vagyok sokáig, mert reggel képtelen lennék felkelni tanulni :(
2017. nov. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!