Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egészséges és normális dolog?

Egészséges és normális dolog?

Figyelt kérdés
Barátnőm írt egy könyvet és abban egy 28 éves meleg pasi lesmárolt egy 14 éves csajt, azért, mert nagyon jó haverok voltak és a csaj kiakarta próbálni, hogy milyen csókolózni a pasi pedig felajánlotta, hogy kipróbálhatják. Szerintetek ez normális dolog volt a pasi részéről? Ti kipróbálnátok?
2010. jún. 20. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ez egy könyv...és ha a valóságban van gusztusa egy meleggel csókolozni egy csajnak. akk normáslis.. ha meg csak tényleg egy csók.. az meg nem gáz.. ha lefeküdtek volna az cikis lenne..
2010. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem köszi.

Én is így gondolom csak eleinte kicsit fura volt olvasnom, hogy egy 14 évvel fiatalabb csajnak felajánlotta, hogy lesmárolja ha kiakarja próbálni. De mivel meleg meg amúgy is jó haverok voltak így nem probléma.. köszi a választ..

:))

2010. jún. 20. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:

he?

ez most könyv vagy valóság?Oo

2010. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég valósághűnek tűnik.
2010. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én olvastam, mert a barátnőm írta, dohogy vele vagy esetleg valamelyik más ismerősével megtörtént-e azt nem tudom..
2010. jún. 21. 08:15
 6/9 anonim válasza:
Ha jól értem akkor a barátnőd írt a könyvében egy meleg pasiról aki lesmárolt egy fiatal csajt...nem lehet h véletlenül TE vagy az :P ...
2010. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem..

de szerintetek ez normális???

2010. jún. 26. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ezen most vitatkozhatnánk hogy ki normális és ki nem..
2010. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2010. jún. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!