Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek baj ha 16 évesen...

Szerintettek baj ha 16 évesen cigizek? Ciki?

Figyelt kérdés
A mi elött irjátok hogy divatból cigizel,nem, mert még sose cigiztem senki elött.Csak szerettem csinálni.csak érdekel.válaszokat köszi!

2019. jan. 10. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mire eléred a 18-at, meglesz a napi egy doboz. Tapasztalat. Hogy honnan szerzed rá a pénzt, azt nem tudom, majd megoldod valahogy. A nikotin nagy úr.

Aztán mire 25 leszel, a bőröd olyan lesz, mint egy negyvenévesé. Negyven évesen mint egy hatvanévesé. Hogy a tüdőd hogy fog kinézni... hát biztos láttál már elrettentő képeket.

Én 18 évesen kezdtem, persze csak napi egy szálat. Harminc évesen, napi két doboznál tettem le, életem legjobb döntése volt.

Hogy őszinte legyek, pont leszarom, dohányzol-e. Nem vagy senkim, nem érdekel, mi van veled, felőlem vért köhögve elpatkolhatsz két év múlva tüdőembóliától, nem az én bajom. De ha arra vagy kíváncsi, okos dolog-e, én azt mondom, nem.

2019. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
7%
Szerintem pedig nyugodtan cigizz, 17 vagyok és én is cigizek, és leszarom, hogy mi lesz az erdekel, hogy qurva jó dolog. A környezetemben mindenki cigizik és semmi bajuk
2019. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy lepontoztak...:D Akkor is leszarom ki cigizik és ki nem. Én nem csinálom de nem vagyok kotnyeles barom, hogy beleszóljak más életébe.
2019. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nem ciki . Jó? Nem .

Nem laikusként mondom .Most 20 évesen talán találtam egy kiskaput amit kevésbé tartok egészségtelennek . Lásd E-cigi. Napi 2 szálról indultam 15 évesen .Mire elértem a 18-at simán volt egy doboz . És hogy ne legyenek félreértések nem divat cigis vagyok-voltam hiszen még a nagy menő sulis korszakba is próbáltam letenni sikertelenül.Most az e-cigi ad egy mankót de az se egészséges csak kevésbé káros.Szóval röviden . Nem gáz de fiatalon rengetegen megcsúsznak ezzel a kis mennyiséggel amit utánna csekély százalékkal tudnak letenni . Ebbe sajnos énis benne vagyok .

2019. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!