Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ez az egész nagyon régen kezdődött mikor jöttek hozzánk rokonok és ameddig ott voltak én mindig el bújtam. De ez nálam mai napig is igaz mert ha jön valaki bezárkozok a szobámba. Gyerekkorom óta mikor első alkalommal mentem 7 éves el boltba. Alig mertem elmenni pedig nem volt messze a bolt 5 perc séta lehetett. Aztán ez évről évre rosszabb lett. 18 éves fejjel is rosszul érzem magam ha emberek közt kell lennem. Próbáltam ellene tenni. Volt párszor, hogy a suliban pánik roham szerű tüneteim voltak jópár alkalommal. A legrosszabb időszak az általános iskola volt. Sokszor már sírtam mikor menni kellett. Most már közép iskolában már jobb egy kicsit de azért még persze most is fordul gyakran elő hogy nagyon rosszul érzem magam. Hétvégente általában végig a szobámban vagyok. Szóval van hogy nem is kommunikálok senkivel napokig.

2019. máj. 2. 21:26
 1/1 anonim válasza:
Ha ezt egyfajta fóbia szerűen eléd meg akkor valószínűleg szociális fóbiád van. Ezzel nem vagy egyedül és nem kell aggódni hogy sok idő elteltével sem enyhül ez elég gyakori fóbia. Ha ezt lassan adagolva elmondod az ismerőseidnek biztosan megértik és ha kell hagynak neked időt, teret.
2019. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!