Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szétpakolták egy boltban a...

Szétpakolták egy boltban a táskámat? Mert sípolt a kapu. Milyen jogaim vannak ilyen esetben? Vagy ez normális és muszáj elviselni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Drogériában vásároltam és miután fizettem besípolt a kapu. Soha nem loptam semmit. Azonnal megjelent egy eladó és biztonsági őr. A vásárolt dolgok még a kezemben voltak a számlával azokat megnézték. Majd kipakoltattak. Iszonyú megalázó volt. A neszeszeremet is szétnyitották amiből kiesett a tamponom meg benne volt a tisztasági betétem. Az emberek meg mind bámultak mintha egy tolvaj lennék. Nagyon rossz élmény volt. Végül nem derült ki miért sípolt a kapu. Többször átsétáltattak rajta egyszer sípolt, következőre nem. Lehet rosszul működött. Végül elengedtek. Joguk volt ehhez egyáltalán? Nem voltam felkészülve egy ilyen helyzetre így tűrtem ezt az egészet, de nagyon felháborított. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Hogy lehet ezt elkerülni? El lehet egyáltalán? A biltok be vabnak kamerázva. Nem azt kéne megnézniük ilyenkor?

#feltartóztatás #Emberijogok? Megalázás #táskakipakolás
2019. jún. 8. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Így van nincs jogom ahhoz, hogy kipakoljam a táskádat, sem ahhoz, hogy feltartóztassalak. De ha megemlítem, hogy ebből rendőrség lesz akkor vagy kipakolod magad, vagy úgyis hagyod, hogy megtegyem én helyetted.
2019. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha nem követtem el semmit akkor hogy lenne rendőrség bármiből? Idióta! Kihívhatod őket. De szerintem nem vagyok köteles megvárni. És köszi, ha mégegyszer ilyen előfordul nem is fogom! Szerintem neked nem kéne emberek közelében dolgoznod.
2019. jún. 8. 22:30
 13/15 A kérdező kommentje:
Te még biztonsági őr sem vagy csak egy hatalmával visszaélni próbáló senki. A bkv ellenőr hivatás lenne teshezálló. Javaslom fontold meg. És kérlek ne írj több választ mert nem érdekel. Az eddigiek sem voltak hasznosak!
2019. jún. 8. 22:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor bemásolom ide az üzenetem, bár leírtam, hogy nem akarok veszekedni egy kérdés alatt, de akkor legyen.


"Mivel nem akarok feleslegesen veszekedni egy kérdés alatt, ezért inkább írok. Hidd el ok nélkül nem állít meg senki. Ha nem loptál, vagy nem viselkedsz gyanúsan, akkor feleslegesen nem fog senki b*sztatni. Ha tévesen valaki azzal vádol, hogy loptál és kipakolod neki a táskádat, hidd el nem fogja érdekelni, hogy mi van benne. Pont leszarom, hogy b*zi vagy, leszbikus, transz, valami más, zsidó, keresztény, muszlim, stb.. Pont nem érdekel. Az érdekel, hogy ami az enyém, az nincs-e nálad. És igen képes vagyok feljelenteni, ha úgy látom, hogy igazam van."

2019. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy szét offoltad a kérdésem. Látom nem szállsz le rólam, úgyhogy mostantól leállítom a kérdés követését. Köszönöm annak aki értelmes választ adott. Levi neked javaslok egy pszichológust hátha segít a kényszerbetegségeden. Még firkálj ide mindenképp valamit, úgysem bírod ki.
2019. jún. 8. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!