Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakítás után érdemes újra...

Szakítás után érdemes újra kezdeni ha azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap szakítottunk ugymond, de aztmondta nem miattam (én tudom az okát és megértem) és aztmondta, hogy csak időre van szüksége, és később akár újra is próbálhatjuk. De félek mégis pedig tudom, hogy szeret.

Szerintetek egy idő után esélyes, hogy újra együtt legyünk? Csak olyan válaszokat szeretnék, akik éltek át már ilyet és akik értelmesen leírják mit gondolnak erről. Töltött káposztás példát nem szeretnék! Előre is köszönöm.



2019. jún. 27. 13:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Volt kollégám aki leszokott a cigiről egy-két napra vagy hétre. Szóval az nem az. Az se szakítás ha pár nap múlva már ismét együtt vagytok. Mindennek megvan az oka. Ha az ok nem szűnt meg akkor mi a biztosíték h most nem akar megint lelépni?


Adj neki időt! 3 hét pl elégnek hangzik. Ne is beszélj vele addig. Ha hiányzol neki akkor rá fog jönni h mit érez!

35F

2019. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat viszont attól felek ha nem beszélek vele akkor el fog múlni irántam az érzése és nem tudjuk előről kezdeni. Plusz keres.
2019. jún. 27. 19:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Változott azóta valami?
2019. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen azóta új párom van és sokkal boldogabb vagyok :D
2020. okt. 28. 00:00
 15/17 anonim ***** válasza:

Zsír! :)


Amúgy meg ha 3 hét alatt kiszeret belőled és nem belehal a hiányodba akkor nem is szeret...

2020. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, nem érte volna meg
2020. nov. 16. 23:58
 17/17 A kérdező kommentje:
Már tovább léptem azóta kettőn koszi sracok! <3
2021. júl. 30. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!