Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Családtagjaimmal ugyanazt a...

Családtagjaimmal ugyanazt a számítógépet használjuk. Ha bármelyikünk reagál egy gyakori kérdéseken megjelenő kérdésre, a család többi tagjának már nem engedélyezik. Azt a választ kapjuk: Erről a gépről már érkezett válasz, Vegyek a családba 5 gépet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 10:57
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy?

Mikor mondtam ilyet?

Csak az itteniek ezt várják el, mint ahogy le is írták jó sokszor. Én meg nem tudom, miért várják el, amikor nem fizettek érte.

A kérdező is ezt várta el. Olvasd csak vissza!

2019. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de a kérdező (IS) azt várta el, hogy MINDENKI külön fizetés nélkül használhassa a GY.K oldalt.
2019. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
48%

Na igen.

Ezzel meg az a helyzet, hogy ez egy ingyenes oldal.

Nem fizetsz nekik semmit.

Tehát nem is várhatsz tőlük semmi mást, csak a törvények betartását.

A törvény nem írja elő nekik azt, hogy drága beruházást kelljen nekik biztosítani azért, hogy egy számítógépen meg tudjanak különböztetni több embert.

Azért a pénzért, amit az üzemeltetők erre szántak, és amit ez az oldal ki tud termelni, ilyen azonosításra futja, amilyen most működik.

2019. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
68%
Az előttem szóló azért elolvashatná a KÉRDÉST amit a kérdező írt!!?? Tudod a kérdés az. ami az első oldalon, kiemelt, vastagított fekete betűkkel van írva! Amit te habratyolsz pénzről, azonosításról annak semmi köze a kérdéshez.
2019. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
48%

Én nem hirdetném ennyire hangosan, ha ilyen buta lennék.


De akkor konkrét válasz: valószínűleg 𝐧𝐞𝐦 megoldás az sem, ha 5 gépet veszel otthonra, mivel közös IP címen vannak.

5 internet elérést kell venned. Ez lehet akár okostelefon is.

2019. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
42%
Persze ha annyira okos lennél akkor a kérdés komoly részére és nem a beszúrt viccre próbálnál válaszolni, de arra nem tudsz. Akkor miért nem vagy csendben?
2019. nov. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Az előbb írtam le a választ!

Olvasd már el...

2019. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
A kérdés feltevője vagyok. 37-es te lehülyézed a 36-os válaszolót, pedig tényleg az általam viccesen beszúrt "vagy vegyek több gépet"dolgon lovagolsz de az eredeti kérdésemre csak makogsz meg fizettetni akarsz velem. Ha hülyéről beszélsz akkor nézz tükörbe. Egyébként meg nem különösebben érdekelnek az események csak felvetettem egy valaminek a hiányosságát.
2019. nov. 30. 12:20
 39/45 anonim ***** válasza:

Melyik részét nem értetted annak, hogy több internet előfizetés kell?

E szerint a családban senkinek sincs okostelefonja?

2019. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
58%
De véletlenül van akinek van telefonja csak általában nálunk nem csak a telefonok hanem az Emberek is vannak annyira okosak hogy ha már van internetes előfizetésük akkor WIFI-t használnak és nem mobil adatforgalmat.
2019. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!