Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Családtagjaimmal ugyanazt a...

Családtagjaimmal ugyanazt a számítógépet használjuk. Ha bármelyikünk reagál egy gyakori kérdéseken megjelenő kérdésre, a család többi tagjának már nem engedélyezik. Azt a választ kapjuk: Erről a gépről már érkezett válasz, Vegyek a családba 5 gépet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 10:57
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

És ezzel mi a probléma?

Csak azt írtam, hogy az ingyenes szolgáltatáson nem lehet számonkérni, csak általános dolgokat.

2019. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
24%

Az internetet, amiért fizettél, maradéktalanul tudod használni.


Ez olyan, mintha egy épületbe nem engednének be, és ezt számon kérnéd a BKV-n, mondván hogy az utat nem tudod maradéktalanul használni.

De tudod.


Az épületbe nem engedtek be, az úttal semmi gond.

2019. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Persze hogy téged beengednek ebbe az épületbe az azért természetes ugye??? Egyébként az internetet amiért fizettem NEM bírom maradéktalanul használni ha majd rájössz hogy mi volt a kérdésem!
2019. nov. 27. 13:32
 24/45 anonim ***** válasza:
Okostojás vagy te 22-es válaszoló! Szerinted miért fizet valaki internetet?? Én (és valószínű a kérdező is) például azért hogy bírjam használni az itt elérhető valamennyi ingyenesnek mondott szolgáltatást!(ami persze nem ingyenes mert a megfizetett alapszolgáltatással fizetek érte!) Te talán külön fizetsz azért mert használod a youtube,a vatera, az árukereső, a gyakori kérdések és hosszan sorolhatnám hogy milyen szolgáltatásokért????
2019. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit!

Az "Internet" az a hálózat, amivel eléred a szolgáltatásokat.


A szolgáltatások az nem az "Internet"!

Azok csak rajta vannak az interneten (amiért ők is fizetnek) - pont úgy, mint te. Ha akarnád, te is tudnál szolgáltatni.


Aztán ezek vagy ingyenesek - vagy nem.

Tehát, a lényeg: amikor az "internetért" fizetsz, akkor 𝐧𝐞𝐦 ezekért a szolgáltatásokért fizetsz!

És senkit sem érdekel, hogy mit akarsz elérni, vagy mit nem. Az internet működik, ezért fizettél.

Az meg, hogy ezek a szolgáltatások működnek-e, ingyenesek-e, és amúgy mit csinálnak - az ő dolguk.

2019. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 25-ös? Szerintem igaza van az előtted írónak! Te mi a F...-ért fizetsz internetet????b Azért hogy a kezdőlapodat nézegessed vagy azért hogy szolgáltatásokat használj?
2019. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Valamit még mindig nem értesz:

Te az internetért fizetsz. Azért fizetsz, hogy eljuss a tartalmakhoz.

Aki a tartalmakat szolgáltatja, az egy büdös kanyit 𝐬𝐞𝐦 kap ebből a pénzből!

Tehát akkor - ezért a pénzért - 𝐬𝐞𝐦𝐦𝐢𝐭 nem várhatsz el tőle!


Akkor várhatsz el valamit, ha neki külön fizettél, vagy ha a törvény azt mondja, hogy valamit nyújtania kell.


Stimmel?

2019. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Egész jó kis vita alakult ki a kérdésemről bár ehhez amit egyik-másik "válaszoló" ír semmi köze a kérdéshez. "Akkor várhatsz el valamit, ha neki külön fizettél, vagy ha a törvény azt mondja, hogy valamit nyújtania kell. Stimmel?"-írja valamelyikőtök. Figyelj: Te használod? Ha igen,nem értem mit dumálsz a használat jogosságáról! Te fizetsz érte? Ha nem, nem értem mit dumálsz a pluszban fizetésről??? Magyarul természetes hogy használod és természetes hogy nem használhatja mindenki? Sajátos észjárás!
2019. nov. 27. 15:22
 29/45 anonim ***** válasza:

Akkor írok példát, úgy talán jobban érthető:

ha te megvetted a BKV bérletet, az arra való, hogy bármikor eljuthass pl. a Szépművészeti Múzeumhoz vagy az Állatkerthez.

Arra már 𝐧𝐞𝐦 jogosít fel, hogy akármikor be is menj oda!


Érthető így?

2019. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Röhejes vagy! "Arra már 𝐧𝐞𝐦 jogosít fel, hogy akármikor be is menjek oda" De természetesen téged feljogosít ugye????
2019. nov. 27. 16:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!