Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Családtagjaimmal ugyanazt a...

Családtagjaimmal ugyanazt a számítógépet használjuk. Ha bármelyikünk reagál egy gyakori kérdéseken megjelenő kérdésre, a család többi tagjának már nem engedélyezik. Azt a választ kapjuk: Erről a gépről már érkezett válasz, Vegyek a családba 5 gépet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 10:57
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Ja.

És arra az 1 percre, amíg értékelsz?

Vagyonokba kerülhet, nem?

Valamit valamiért.


Amúgy csak szólok, hogy ha wifit használsz, az másik számítógépet jelent, és lám: nem működik.

Ahogy mondtam.

2019. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Az IP-alapú tiltást nem tartom én sem fair dolognak. Mondjuk, hogy albérletben lakom, ahol a bérlők közös netet használnak. És az egyik berlőtársam teletrollkodja a GYK-t, amivel eléri, hogy kitiltsák. Akkor ugyebár én is tiltásra kerülök, és onnantól avval a felhasználómmal már más IP-ről sem tudok többé kommentelni, ott is újat kell kreálni. Ha pedig az újonnan reggelt felhasználómmal újra belépek a tiltott IP-címre, és ez valamiképp szembeötlik a moderátoroknak (elég, ha valaki jelenti egy kérdésem vagy kommentem), akkor megint tiltásra kerülök. És mindez a bérlőtársam miatt. Valahogy változtatni kéne ezen.
2019. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Nem ártana, mondj rá ötletet.

Olcsót.

2019. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

VPN


Vagy nekem pl a telefonomon Google Chrome-ról és Opera Mini-ről is lehet ugyanazt a választ értékelni, két különböző fiókkal.

2019. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

,,Amúgy ez egy ingyenes szolgáltatás.

Egy fityinget nem fizetsz érte." - Igen, igen, de oldalanként nézel 4-5 reklámot...



A vpnify (Free VPN unlimited secure hotspot proxy by vpnify) telefonom tökéletesen megoldja ezt a problémát. Gépre valami bővítményt leszedtek a böngészőhöz, s problem solved. :)

2019. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!