Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen funkciót hiányolsz a...

Milyen funkciót hiányolsz a gyakorikerdesek.hu-ból?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Az üzenetek mappába rendezése, lehetőség a mentésre (nem egyesével másolni), az kifejezetten jó lenne.

Tudom van akinek nem szempont ez, de nem én vagyok az egyetlen, aki használná.

2022. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Üzeneteknél szűrni a megválaszolatlanokra.

Véletlen kérdésnél lehessen kategóriát beállítani.

Olyan is volt, hogy jól jött volna, ha saját kérdésben lehetett volna keresni. Ez akár vegyesen a saját meg a megválaszoltak között vagy külön. Kategóriára lebontva lenne a legjobb.

2022. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Utólagos szerkesztés. Ha valamit elírtunk, vagy nem úgy írtunk, vagy rossz kategóriába tettünk, mondjuk a közzétételt követő 5 percen belül még lehessen módosítani.
2022. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is arra szavazok, amit az előző írt. Sokszor átírja a telefonom, gyorsan rányomok a küldésre és jó lenne ezeket az elírásokat kijavítani. Persze igyekszem átolvasni, de néha így is benne maradnak ilyen hibák, elütések.
2022. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Több kategóriát hiányolok, a humort kivenném, helyette raknék bele történelmet.


Jó lenne, ha lehetne privát üzenetekbe úgy írni, hogy ne teljen be.


Kérdéseket, kérdéstémákat letiltani (ha valakinek érzékeny némely téma, bántalmazás,stb…), felhasználók kérdéseit letiltani.


Látni, hogy hányan nézték meg az adott kérdést.


Stb…

2022. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Telefonon előfordul, hogy egy Google reklám banner rácsúszik a válasz szövegére és ilyenkor rá kell nyomnom a banneren található x-re és jeleznem kell, hogy "a hirdetés tartalmat takar ki". Nem a felugró bannerekre gondolok, mielőtt valaki félreértené, hanem a válaszok mellett és néha a kérdés leírása mellett megjelenőkre. Azok szoktak néha nem megfelelően viselkedni.


Az oldal valahol több kárt okoz, mint hasznot. Vegyük például a pszichológia kategória önjelölt doktorait. Az egész kategóriát törölni kellene, vagy legalább korlátozni, ki írhat oda válaszokat.


Ha a válasz linket tartalmaz, akkor a sortávolság van, hogy megváltozik.

Ha most szerencsém van, a link utáni résznél lesz ez csak tapasztalható.

Csak halandzsaszöveget másoltam a youtube link alá.


https://www.youtube.com/

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

2022. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A link előtti bekezdésnél változott meg a sortávolság. :D
2022. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran előfordul velem(jöhet az, hogy infantilis vagyok, meg idióta, stb. Leszarom), hogy írok egy üzenetet, vagy választ, véletlen mellé nyomok, és minden törlődik. Jó lenne, ha az oldal visszakérdezne, hogy "Biztos kilépsz a válaszból/üzenetírásból?" Ezt hiányolom.
2022. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Menőcsajszi72 ***** válasza:
74%
Azt, hogy olyan okból jelentsessem a választ hogy Off, és olyan okból, hogy a kérdező/válaszoló túl fiatal.
2022. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bajok itt a gyakorival. Össze-vissza moderálnak a szerencsétlenek. Ez általános, nem nehéz olyan kérdést találni, ami sértegető hangvételű, akarattal provokálja a kérdezőt vagy egy válaszolót és mégis hagyják, hogy ott legyen.


Sokszor vérré sértik egymást és semmi. Egymásra reagálnak a válaszaikban, de semmi. Bár ez utóbbit én is szoktam és ennek én teret adnék, de a szabályzatban ez is tiltva van elvileg. Vagyis bele van írva a szabályzatba, hogy a kérdésre kell válaszolni, de ha be se tartatják, mi a francnak.

Így az egésznek semmi értelme.


Amit meg nem értek, hogy miért nem lehet reklámozni?

Ez egy teljesen ütődött szabály.

Például lehet, hogy valaki nem hallott még a Discordról, leírom, hogy ilyen van és regisztrál oda. Vagyis szereztem a Discordnak egy regisztrált tagot.

Ezt lehet... Ajánlhatok filmet, amiről a másik nem hallott és ennek hatására beül egy moziba megnézni. Ezt is lehet... Te ha toborozni akarsz öt szem embert a Discord csoportodba, remegő kézzel törlik a moderátorok, minden szó nélkül. Ezt nem lehet... Az egyébként is gazdag, multimilliárdos cégeknek mehet az ingyen reklám, a csóró cégek megemlítésére megy a tiltás, törlés.

Ha tiltva van a reklámozás, akkor mindent tiltani kell, nincs kivételezés...

2022. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!